Herkese Merhaba,
Yaşam kaynağı Güneş ile gücün sembolü Pluto aynı deklinasyonda hizalanıyorlar ki aynı hizalanma Güneş’in yakıcılığı ile Pluto’nun yıkımını da anlatır. Güç gösterilerinin yıkıcı olabilmesi söz konusu olabileceği gibi inisiyatif kullanmak veya bağımsız hareket edebilmek için ihtiyacımız olan gücü de hissedebiliriz.
Başak seyrindeki Ay’ın etkisi ile de;
Bakım onarım gerektiren işlerimizi halledebilir, detaylı çalışmalar yapabilir, hizmet konusunda da oldukça verimli ve çözüm odaklı olabiliriz.
Evimizi, ofisimizi, kitaplığımızı, dolabımızı, masamızı düzenleyebilir, eşyaları türlerine göre ayırabiliriz. Yanı sıra çalışmalarımızı planlamak için de uygun olabilir, ufak tefek ne varsa gözden kaçmayacaktır.
Memnuniyetsiz olabiliriz biraz, veya ne yapsak eksik kalmış gibi gelebilir ama elimizden gelenin en iyisini yaptığımıza inanıyorsak bence sorun yoktur zaten.
Diyete başlamak, sağlıklı yaşam rutinine “Merhaba” demek için yine oldukça uygun bir gün, değerlendirelim.
Sabah erken saatler ani ve beklenmedik olayları, sürprizleri ve şaşırtıcı etkileri barındırıyor. Hazırlıksız yakalanmamak için işe, okula giderken kontrollü olalım, detayları kontrol edelim.
11.53 ve civar zaman aralığı iletişim, ticaret, kısa yolculuklar, yürüyüş vb etkinlikler açısından uygun değil. Yazışmaları, görüşmeleri, yürüyüşleri falan öğleden sonra yapmanızı tavsiye ederim ki Merkür hala durakta, dikkatli olalım.
17.49 ve civar zaman aralığı ise işler düşündüğümüz gibi gitmeyebilir, beklentilerimiz boşa çıkabilir.
Bunlar dışında bugün ilaç alışverişlerinizi, çiftçilik işlerinizi yapabilirsiniz.