Herkese Merhaba,
Ay’ın Terazi’deki seyri ile bugün de ;
Güzellik ve estetik ile ilgili randevularımızı alabilir
Evimizi güzelleştirebilir
İlişkilerimizdeki sorunları gidermek için görüşmeler yapabilir.
Parfüm, makyaj malzemesi, takı, kıyafet vb alışverişlerimizi yapabiliriz.
Sabahın erken saatleri biraz gerilimli, biraz enerji düşüklüğü olabilir. Canımız bir şey yapmak istemeyebilir ama etki geçici. Yine de akşam erken uyumak iyi bir fikir gibi görünmekte.
10.58 ve civar zaman aralığı hasar ve yaralanmalara açık, dikkatli olmalıyız. Öte yandan eksiklik duygusu da mümkün ki önemli bir işiniz var ise her olasılığı kontrol etmenizi tavsiye ederim.
21.52 ve civar zaman aralığı ise tecrübelerimizi kullanmamız gereken bir zaman aralığı olabileceği gibi hayatımızdan birilerini çıkarmak anlamını da taşıyor.
Günün en önemli konusu ise Mars artık Oğlak burcunda seyrine başlıyor. Oğlak’ta yücelen Mars , neyi yücelteceğimizi ifade etmekle kalmayıp ani ve büyük olayları da getirecektir. Alacağımız aksiyonlar planlı ve programlı olacaktır her şeyden önce, daha hırslı, azimli, konsantre ve iş bitirici olmamız söz konusu fakat bu yücelim büyük kazaları, ani patlamaları da getirebilir ki ateşle, kesici delici aletlerle falan çalışıyorsanız temkinli olmalısınız. Saldırılar ve tacizler artabilir bu dönemde. Tekinsiz insanlara ve yerlere hayatımızda yer vermeyelim.

Sevgilerimle
Selin