Herkese Merhaba,
Denge ve uyumun ve dahi adaletli olmanın önem kazanacağı bir güne uyanıyoruz hep beraber. Sabah saatlerinde Terazi burcunda seyreden Ay’ın etkisi ile ilişkilerde uyum, sosyalleşmek, empati, anlaşmalar, uzlaşmalar mümkün olacaktır. Güzellik ve bakım randevularınızı öğleye kadar halletmeye bakın.
14.40 ve civar zaman aralığı kaygı ve korku geliştirmek, ürkütücü ve korkutucu etkilere maruz kalmak mümkün olabilir. Baskı ve manipülasyon da cabası.
14.41-15.39 arasında ise Ay boşlukta olacak, ve bu zaman aralığında Ay serseri mayın gibi olacağı için işlerimizde de verimlilik veya sonuçlanma pek mümkün olmaz.
15.39 itibarı ile Ay Akrep burcuna geçiş yapıyor. Bu burçta exile pozisyonda olacağı için önümdeki 2, günlük süreçte ev tutmak, taşınmak için uygun olmamakla birlikte ailevi konularla ilgilenmek, evde vakit geçirmek de pek huzur vermeyebilir.
Ay Akrep seyrindeyken;
Detoks programınızı başlatabilirsiniz.
Çıkmayan lekeler için ideal.
Tüylerde kurtulma, polip temizleme, siğil tedavileri için uygundur.
Yağ aldırmak için uygun.
Zararlı alışkanlıkları veya alışkanlıkları bırakmak, kesmek için ideal.
Kredi çekmek, kredi kartı çıkarmak için uygun.
Gebe kalmak için uygun olabilir.
Ev tutmak, ev almak, yerleşmek için hiç uygun değil ama karavan vb alımlar için ideal.
Araştırma yapmak, odaklanmak için uygundur.
17.02 ve civar zaman aralığında dinamik ve harekete geçirici etkilerden söz edebiliriz. Cesur ve girişimci olmak mümkün, bu sebeple cesaret-güç-karizma-inisiyatif gerektiren işleriniz için değerlendirebilirsiniz. Sevmediğiniz bir şeyi kesip atmak veya ürünlerinizin satışını yapmak için de ideal.
22.48 ve civar zaman aralığı ise kalıcı ve sağlam olmasını istediğimiz işlerimize yönelebilir, zaman yönetimi gerektiren planlamalarımızı yapabiliriz. Olgun kişilerin tavsiyelerini almak için de uygundur.
Gün boyunca ve önümüzdeki günlerde, sanat, el becerileri, ticaret, stratejik kararlar için pek uygun değil. Ani ve beklenmedik etkilerle yaptığınız bir tasarım paramparça olabilir veya plan. Dikkatli olunuz.

Sevgiler
Selin