Herkese Merhaba,
Arınma ve temizlik, hayatımızdaki pisliklerden kurtulmak, sevmediğimiz yanlarımıza veda etmek için Ay’ın Akrep seyri epey destekleyici görünüyor.
Kuşkucu, kıskanç ve biraz da güvensiz olmak söz konusu olabilir bu sebeple ilişkilerde baskıcı davranmamaya veya gereksiz kuşkularla günü zehretmemeye özen göstermenizi tavsiye ederim.
Ayrıca;
Lazer-epilasyon, polip aldırmak, siğil aldırmak
Zararlı alışkanlıklardan kurtulmak
Detoks yapmak ve diyete başlamak
Çıkmayan lekelerden kurtulmak
Kördüğüm olmuş ilişkileri bitirmek
Kredi çekmek-borç almak
Yağ aldırmak
Tüp bebek tedavisi
Araştırma yapmak için uygun bir gün bekliyor bizleri.
Fakat gün boyunca Güneş’in Kiron’a mücadele açısı ile bağlanması bizlere özellikle sağlık, kalp sağlığı, çocuklarımız, liderler-otorite figürler-yöneticiler ile ilgili uyarı niteliği taşıyor. Kalp sıkıntısı olanlar temkinli olmalı, çocuklarınızı güvenli alanlar dışına bırakmamalısınız.
Mars aşkın deklinasyonda ve Pluto ile antisya ki ani-büyük-yıkıcı olayları, kazaları ifade edebilir. Suikast ve katliamları, terör olaylarını izleyebiliriz içinde bulunduğumuz bugün ve önümüzdeki 5-7 gün boyunca. Fakat öte yandan çok güçlü bir adalet arayışından, cesaretten de bahsedebiliriz. Eğer inisiyatif almanız gerekiyorsa, cesaret ve güce ihtiyacınız var ise veya manipülatif bir güç kullanımı gerekiyorsa ideal. Ama dikkat!

Sevgiler
Selin