Herkese Merhaba,
Elimizdeki işleri tamamlamak, bitirmek, sonlandırmak, işe yaramaz olanlardan kurtulmak, zararlı olanları hayatımızdan çıkarmak için değerlendirebileceğimiz bir güne uyanıyoruz çünkü Ay artık iyiden iyiye kapanıyor. Özellikle evinizde, işyerinizde alan genişletmek için atacağınız fazlalıklar varsa bugünü değerlendirebilirsiniz.
Seyahatler planlanabilir (ucuza bilet araştırın bence bugün) , vize pasaport işleri için hazırlıklar yapılabilir, eğitimler tekrar edilebilir bugün. Farklı kültürlerle ilgili araştırmalar yapmak, dil pratiği yapmak, dış ticaret, medya, tanıtım gibi konulara yönelmek mümkün olabilir.
Karaciğerinizin detoks kabiliyetini artırmak için bol su içebilir, enginar vb gıdaları tüketebilirsiniz.
Sabah erken saatler baskı altında hissedebiliriz, engellenmişlik söz konusu olabilir, işlerimiz aksayabilir veya zamanında halledemeyebiliriz. Zamanlama sorunu da olabileceği için tavsiyem birden fazla alarm kurmanız.
21.44 ve civar zaman aralığı ise ilişkilerdeki sorunları düzeltmek, güzellik bakımlarını yapmak, alışveriş yapmak için uygun.
Gün boyunca ise gazlar kaynaklı oluşabilecek yangınlara karşı temkinli olmalıyız. Çakmağınızı çakarken bile dikkat edin bence. Yanı sıra aile gibi bir arada olan, bir amaca hizmet eden grup ve topluluklarla alakalı dağılmalar, çözülmeler, yanılgılar çok mümkün. Yani bugün “ben seni kardeş bilmiştim” gibi cümlelere gebe.
Mali zarardan, bazı marka değeri olan kuruluşların hasar almasından, kadınlara yönelik saldırılardan, hasar gören köprülerden bahsedebiliriz bugün ve önümüzdeki birkaç gün. Savaşın neden olduğu ve olabileceği zararları da izleyebiliriz.

Sevgilerimle
Selin