Herkese Merhaba,
Arkadaşlarla sosyalleşmek, birlikte vakit geçirmek veya bir amaca hizmet etmek, ekiplerle birlikte hareket etmek, yardımlaşmak için süper bir güne uyanıyoruz.
Bu güzel Cumartesi gününü, iyilik hareketlerine katılarak, bu soğuk havalarda sokaklarda yaşamakta olan canlara el uzatarak tam da Kova Ay’ına yakışır bir ruhla geçirebiliriz.
Sabah saatleri ilişkilerde uyumu sağlamak, anlayışlı olmak ve önemli görüşmeler yapmak için destekleyici. Yine sabah saatlerinde güzellik uygulamaları, cilt bakımı, kişisel bakım gibi konulara ayırabilirsiniz. Alışveriş yapmak isterseniz de öğle saatlerine kadar aradığınız ürünleri, aradığınız kalitede bulmak mümkün olabilir.
Öğle saatlerinde beklenmedik pürüzler, ani olaylar söz konusu olabileceği gibi aile üyeleri aniden bağımsızlığını ilan edip sağa sola gidebilirler de. Yani aslında bugün biraz da herkes kendi kararını verir gibi görünüyor. Çocuklarınıza çok baskı yapmayın bence.
Öğleden sonra ise toplantılara katılmak, yeni insanlarla tanışmak-iletişim kurmak, yeni bir ekibe dahil olmak gibi konularda oldukça destekliyor zaman bizi.
Mars ile Jüpiter’in engelsiz bağlanmalarının etkileri bugün de devam ediyor ki;
Azim ve kararlılıkla işlerinizi büyütmek için destekler nitelikte, fakat Mars’ın anilik ve büyüklük etkisinin Jüpiter tarafından da iyice büyütülmesi ani olayları, saldırıları, patlamaları da getirebilir. Temkinli olmakta fayda olacaktır. Ay da Kova burcunda ki durdurulamaz olayları ifade edebilir, bu sebeple çok kalabalık yerlere müdahil olmamak iyi olacaktır.
Bugünlerde finansal konular, kazançlı yatırımlar her zamankinden daha fazla bireysel hayatlarımızın odak noktasında olacaktır. Hepimiz bir biçimde sahip olduklarımızı büyütmekle ilgili güdülenmiş durumdayız, aksiyon ve harekete geçmek için de cesaret var. E hadi o zaman, harekete geçin. Biliyoruz ki “oturarak başarıya ulaşan tek canlı tavuktur”

Sevgiler,
Selin