Herkese Merhaba,
Sabah erken saatler itibari ile Ay, Balık burcunda seyrine başlıyor. Şefkat, anlayış, yardımlaşma, bir arada bütünün iyiliği için hareket etme, şifalanma ve iyileşme için fırsatlar sunuyor.
Güzellik, cilt bakım-nem maskeleri vb- ayak bakımı için değerlendirebilirsiniz bugünü.
Gizlenmesi gereken eşyanız, paranız veya herhangi bir şeyinizin gizleyebilir, saklayabilirsiniz.
Reklam-tanıtım ve tasarım işleriniz için değerlendirebilirsiniz.
Yoga, meditasyon, şifa kamplarına gitmek için uygundur.
Sanatla ilgileniyorsanız yaratıcı olacağınız ve çok farklı eserler ortaya çıkarabileceğiniz bir gün bekliyor sizleri.
Dans ve müzik zamanı.
Aşk ve mutluluk için ise şaşırabileceğiniz acayip etkiler olabilir.
13.49 ve civar zaman aralığında sorumluluk almak, görevleri yerine getirmek için idealdir. Haftayı planlayabilir, işi gücü yoluna koyabilirsiniz. Olgun insanlardan, aile büyüklerinden tavsiye almak için de değerlendirebilirsiniz. Kalıcı olmasını istediğiniz çabuk geçmesini-bitmesini istemediğiniz işler için de uygundur.
16.07 ve civar zaman aralığı ise harekete geçtiğiniz takdirde büyüme ve gelişme fırsatları sizi bekliyor olabilir. Yanı sıra eğitimlere katılabilir, ders çalışabilir, eğitimleri planlayabilir, yurt dışı bilet vb bakabilirsiniz. Seyahatlerinizi planlamak için uygundur.
18.40 ve civar ise dinamik ve hareketli saatler. Yerimizde durmak pek mümkün olmayabilir, evden dışarı atabiliriz kendimizi.
Bugün Merkür Oğlak burcuna geçiş yapıyor, 5 Şubat’a kadar bu burçta seyahat edecek, ve aklımız fikrimiz sorumluluklar, yapılması gerekenler, işimiz gücümüz olacaktır. İletişimde yeni teknolojik gelişmeler de mümkün pek tabi. Uydu vb araçların kullanımına dair gelişmeler beklenebilir. Bireysel hayatlarımızda ise zihnimiz çözüm odaklı, sorumluluk sahibi olacaktır. Kaygı ve panik de cabası pek tabi, sebebi ise kontrollü olma çabasından gelecektir. Neyse ki Satürn Balık’ta, o kadar da takmayız bence 😊

Sevgilerimle
Selin