Herkese Merhaba,
Sabah erken saatler itibarı ile dinamik, harekete geçirici, cesaretlendirici, başlatma enerjisi ile dolu bir güne “Merhaba” diyoruz.
Yeni işlere girişmek, liderlik-öncülük yapmak, harekete geçmek için uygun bir gün olacaktır.
İş görüşmeleri yapmak, yeteneklerimizi ve kimliğimizi özgürce ve özgüvenle ifade etmek de mümkün olacaktır.
Spora başlamak için de süper gün, değerlendirebilirsiniz.
Biraz agresif ve tahammülsüz olabiliriz, bu sebeple gereksiz yere sinirlenip gereksiz tepkiler vermeyin.
12.04 ve civar zaman aralığında iletişimde sorunlar çıkabilir, trafikte engeller veya ufak tefek pürüzler planları sabote edebilir, Kontrollü olmak iyi olabilir.
23.13 ve civar zaman aralığı ise sert, agresif ve tartışmalı etkileri getirmekle beraber kazalar, saldırılar, fazla dürtüsel davranma sebepli diğerlerine zarar verebilme potansiyelleri ile dolu ki temkinli olmak gerektiğini düşünüyorum.
Tüm bunların yanı sıra ise Güneş bugün Neptün’e iradi açı ile bağlanmakta. Bu kasıtlı ve bile isteye göz boyama etkilerini veya olumsuzlukları getirse de olumlu tarafı ile de sanatçılar için harika. Yaratıcı tasarımları destekleyen şahane bir etki var ki öncelikle sanatçılar, sahnedekiler, otoriteler, liderler için destekleyici. Bireysel hayatlarımızda da her zamankinden daha yaratıcı olabiliriz. Başarı için tasarladığımız adımları atmak için süper zaman, bence değerlendirilebilir. Mutluluk ve aşk ise eğer harekete geçerseniz, sizinle.

Sevgiler
Selin