Herkese Merhaba,
Ay’ın Boğa burcunda seyri devam ederken, hazlara, yeme-içmeye, bizlere zevk veren şeylere yönelmek, belki biraz da tembellik etmek çok doğaldır. Canınız istiyorsa dinlenin, tembellik edin, leziz bir yemek yiyin. Güzel kokuların, doğanın, güzel tatların tadını çıkarma zamanındayız biraz da.
Yanı sıra güzellik için doğal bakımlar yapabilir, doğal ürünler üretebilirsiniz de.
Alışveriş yapacaksanız aradığınız ürünleri indirimli bulmak da mümkün bugün.
Fakat öte yandan;
İlişkiler açısından hayal kırıklıkları, beklendiği gibi olmaması gibi tatsızlıklar içerdiği gibi finansal konularda da çok dikkatli olmalı ve dolandırılmamaya dikkat etmelisiniz. Güzellik uygulamalarında sadece güvendiğiniz yerlere gitmenizi önemle tavsiye ederim. Büyük sözler büyük yanılgılar içerebilir, bu sebeple neşeli ve keyifli haberleri dahi ne kadar gerçekçi olduklarına dair mantık süzgecinden geçirmeliyiz.
Bugün ayrıca eğitimlere kaydolabilir, seyahatleri planlayabilir, vize-pasaport işlerimizi halledebiliriz. Uçak-otobüs-gemi biletlerinizi alabilirsiniz. Toplantı ve organizasyonlarınızı yapabilirsiniz.

Genel olarak neşeli bir iletişim olacaktır insanlar arasında ki dilerim çocuklarınızın karneleri çok şahane olmasa bile gülücükleri ve neşelerine bir şey olmasın. Anlayış ve empati ile her sorunun çözülebileceğini, doğru iletişimin başarı demek olduğunu farkındalıkla bugünü geçirmek süper olurdu.
Sabah erken saatler dinamik, hareketli ve cesur zamanlar gibi duruyor. Çok acele etmeyin ama yine de bir şeyleri yaparken.
21.11 ve civar zaman aralığı ise ani gelişen olayları, beklenmedik etkileri getirebilir. İlk kez tecrübe edilecek şeyler, bağımsızlık gerektiren durumlar için ideal. Yoksa riskli, önemli işleri denk getirmeyelim. Beklenmedik etkilerle karşılaşabiliriz.

Sevgilerimle
Selin