Herkese Merhaba,
Güne Ay’ın Boğa’daki seyri ile “Merhaba” diyoruz. Ay, Boğa’da iken ani ve büyük olayları ifade eder öncelikle, bunun yanı sıra ihtiyaçlarımıza odaklandığımız, tatların-kokuların keskinleştiği zamanlardır. Yemekler daha leziz, kokular daha güzel olabilir. İştah artışı da normal elbette. Bir önceki gün gibi bugün de aradığınız ürünleri indirimli bulabilirsiniz. Saat 16.57 itibarı ile Ay’ın İkizler burcu seyri başlayacak ve dilimiz çözülecek, anlamak-anlatmak-iletişim kurmak isteyeceğiz. Bugün;
Gücünüzü açığa çıkarmak mümkün.
Gösterilerinizi yapabilir, eserlerinizi topluluklara tanıtabilirsiniz.
Aşkınızı açıklayabilir, ilişkinizi duyurabilirsiniz.
Fakat uyarmalıyım ki tüm bunlar için yüksek irade ve içsel güç gerekir. Var ise karizmanıza kimse karşı koyamaz.
Güneş, Pluto ile kavuşumda olacak, büyük bir gücün açığa çıkması, görünür olması mümkün hayatlarımızda. Öte yandan mahrem, çirkin ve korkutucu şeylerin açığa çıkması da bugün çok mümkün.
Toplumsal-kollektif açısından ise iş dünyasındaki, bilim ve teknoloji alanındaki skandalları, büyük güç kazanan veya kaybeden liderleri, sanatçıları izleyebiliriz.
Savaşın-savaşların yarattığı yıkıma dair ortaya çıkan haberler, gizli kapaklı yapılan anlaşmaların ortaya çıkışı gibi bir çok konu da yaşanabilir.
Kalp hastalıklarına dikkat! Kalbinizi yormayın.
Bugün, Güneş artık Kova seyrine başlıyor. Soğuyoruz : ) Sınırlarımızı korurken birlikte çalışabilir, yardımlaşabilir, bütünün iyiliği için güdülenebiliriz de.