Herkese Merhaba,
Sohbetli, dedikodulu, meraklı ve bilgili bir Pazar sabahına uyanıyoruz. Ay, artık İkizler seyrinde. Okumak, yazmak, araştırmalar yapmak, mantıklı kararlar almak, sohbet etmek için çok uygun bir gün olabilir.
Yürüyüşe çıkabilir, spor yapabilir, yeni bir rutine başlayabiliriz bugün.
Önemli görüşmeler yapmak, etkileyici olmak ve hafızalarda iz bırakmak da mümkün olabilir çünkü Merkür, Pluto ile hizalanıyor. Sözcükler bugün çok etkileyici olabilir, ve dahi üzeri örtülen, yer altından dışarı bilgi akışı söz konusu olabilir. Bakalım ne gizlilikler ortaya çıkacak.
02.31’de baskı altında ve engellenmiş hissedebiliriz eğer uyumuyorsak.
22.03’de de eksiklikleri tamamlamak, herhangi bir konuda uzmanlaşmak için egzersizler yapmak mümkün olabilir.
Sabaha karşı 03.50 itibarı ile de Pluto artık Kova burcunda. 2 Eylül-20 Kasım arasında Oğlak’a geri dönecek fakat sonrasında 2044 yılına kadar artık Kova zamanı bizleri bekliyor olacak. Bir sonraki postta Pluto Kova geçişini anlatacağım, zira çok önemli.
Fakat bugün Güneş-Pluto Kova burcunun 0 derecesinde kavuşumda ve Güneş’in apaçık hali Pluto’nun yeraltı, korkunçluk, gizlilik gibi konularını aydınlatırken, yer altına dair önemli zenginlik getirecek madenlerle ilgili haberler de söz konusu olabilir pek tabi. Veya bir çetenin-grubun kirli işleri ortaya dökülebilir de.
Büyük bir gücün açığa çıkışı olabilir bu kavuşum, bireysel hayatlarımız da buna dahil. Bu sebeple sahip olduğunuz bilgi birikiminin, dostlarınızın, çevrenizin hayatınızın hangi alanlarında sizin için güç kaynağı olabileceklerine odaklanmanızı tavsiye ederim. Herhangi bir kriz çözümü için yardım alabileceğiniz gibi, hayatta kalmak, güçlenmek için destekleri size güç verecektir.

Sevgilerimle
Selin