Herkese Merhaba,
Aslan dolunayının etkilerini iyiden iyiye hem fiziksel hem de zihinsel olarak hissediyor olduğunuzdan eminim. Fakat gerilmemeye, sakin kalmaya, hormonların ve diğer kimyasal tepkimelerin zihninizi ele geçirmesine izin vermeyin, hele etrafta gezen manyaklara asla müsaade etmeyin.
Güne dönecek olursak eğer;
Sabah saatlerin Yengeç’te seyreden Ay ile biraz kaygılı uyanabiliriz. Ay da boşlukta olacağı için bu zaman aralığında yeni bir şey başlatmanızı önermem. Fakat 10.36 itibarı ile Ay Aslan burcuna geçecek. Göz önünde olmak, açıklık, mutluluk isteği, neşeli anlar mümkün olacaktır.
20.53’de ise Aslan Dolunay’ı gerçekleşiyor. Bu Dolunay, 28 Ekim tutulmasını tetikliyor, ve etkilerini hayatımıza bir kez daha taşıyor olacaktır. 28 Ekim tutulmasının etkilerini hatırlamak gerekirse; “Farklı yaşam alanlarımızda ne kadar güvenli alanı, konforumuzu, sahiplendiklerimizi, sıktıklarımızı, avucumuzda öldürdüğümüz kuşları serbest bırakabileceğimizi deneyimleyeceğiz.” Demiştim. Yazının kalanı ve detayları için profilimde “Boğa Burcunda Ay Tutulması” videosuna ulaşabilirsiniz.
Mars ile Kiron’un uyumsuz açısı var ki ortak kelimeleri; hasar ve yara almak ile ilgilidir. Büyük kazaların, yaralanmaların, saldırıların ve hasarın söz konusu olabileceğini, bu bağlamda topluluklardan uzak durmanızı, evinizde doğal gaz vb kullanım araçlarınızın kontrolünü yaptırmanızı, kesici delici aletlerle çalışıyorsanız temkinli olmanızı mutlaka tavsiye ediyorum.
Bugün;

Kuaför randevularınızı alabilirsiniz.
Saç ekimi için şahane dönem.
Lazer-epilasyon için de değerlendirilebilir.
Çocuklarınız ile ailecek eğlenmek için uygun. Ama riskli etkinlikler kesinlikle yapmayın.
Sunumlarınızı yapabilirsiniz.
Spora başlayabilirsiniz.
Beğendiğiniz kişiyle flört edebilir, onu etkileyebilirsiniz.
Sorunları açık açık konuşabilirsiniz.

Sevgilerimle
Selin