Herkese Merhaba,
Ay, bugün de saat 23.36’ya kadar Terazi burcunda seyrediyor, sonrasında ise Akrep seyrine “Merhaba” diyeceğiz. 12.03 itibarı ile de boşlukta olacak ki bu da bugün öğleden sonra yeni bir işe başlamanın pek işe yaramayacağını, var olan işleri toparlamanın daha doğru olabileceğini ifade ediyor.
Gün boyunca Merkür Venüs ile hizalanacak ki ortak kelimeleri ticaret olan bu kontak öncelikli olarak ticari hareketlilik, anlaşmalar, sözleşmeler getirebileceği gibi diplomatik ve çözüm odaklı bir iletişim dilinin güne hükmedeceğini de ifade ediyor. Nezaketle pek çok şeyin çözülebileceğini düşünebiliriz bugün.
Öte yandan gıda ürünleri ve tahıllar gibi ürünlerin ticareti-satışı ile ilgili gündemlerden de bahsedebiliriz bugün. Pazar alışverişinizi-gıda alışverişinizi yapmayı düşünüyorsanız uygundur.
Sevgimizi ifade etmek için de destekliyor.
Fakat Güneş ise Uranüs ise kontra paralel ki işte bu manyaklık ve ultra bağımsızlık demek olabilir. Tuhaf hareket eden, manyak, hadsiz, sınırlarını bilmeyen tiplerden uzak durmalı.
12.02 ve civar zaman aralığında iletişimde, yolculuklarda ve mesajlarda sorunlar olabilir. Bu zaman aralığı iletişim kurmak, bir yere gitmek gibi konular için uygun değil.
Bugün;
– Alım-satım-ticari faaliyetler için girişimlerde bulunabilir, düzenlemeler yapabilirsiniz.
– İlişkilerde bugün de önemli kararlar alabilirsiniz.
– Ellerinizin bakımı, cilt bakımı için değerlendirebilirsiniz.
– Beslenme sorunlarınız var ise uzman randevularınızı alabilirsiniz.
– Annenizle çözemediğiniz sorunlarınızı bugün halledebilirsiniz.
– Güzellik-estetik randevuları için bugün de çok uygun.
– Dövme yaptırabilirsiniz.