Herkese Merhaba
Kelimeleriniz, cümleleriniz ve aslında tüm söylediklerinizle bugün hafızalarda iz bırakabilir, görüştüğünüz kişileri etki altına alabilirsiniz. Öte yandan tasarladığınız yolculukları gerçekleştirebilir, ticari planlarınızı devreye sokabilirsiniz.
Fakat bugün yine de birilerinin sizi kasti olarak kandırmaya çalışabileceğini, herhangi bir yalan vb durumun aslında planlanmış ve tasarlanmış olacağını bilmenizde fayda var.
Ay artık Akrep seyrinde olacak ve araştırma, derinlik, arka planı çözme-anlama bugün mümkün olacaktır. Yanı sıra ayıklama, eleme ve işe yaramayan kokuşmuş her şeyi de hayatınızdan çıkarabilirsiniz. Bu eski bir eşya, küflenmiş bir peynir ve zarar veren bir yakınınız olabilir, fark etmez. Arınma iyidir.
12.38 ve civar zaman aralığında iş görüşmelerinizi yapabilir, kalıcı ve sağlam olmasını istediğiniz işlerinize odaklanabilir, zaman yönetiminizi-planlamanızı yapabilirsiniz.
14.17 ve civar ise abartılı ve taşkın davranışlara açık, bu sebeple bu zaman aralığında gerçekleri olduğu gibi algılamak pek mümkün olmayabilir. Olduğundan daha büyük, daha abartılı olabilir her şey. Verilen sözler tutulmayabilir, aşırı duygusal tepkiler verilebilir. Yabancılar, yurt dışı, inanç ve eğitim konuları için uygun değil. Birkaç saat geçmesi iyi olur.
Bugün;
– Yaratıcı ve etkileyici görüşmeler yapabilir, karşıdakini etki altına alabilirsiniz.
– Detoks-arınma programına ve diyete başlayabilirsiniz.
– Yağ aldırma, fazlalıklardan kurtulma, zararlı alışkanlıklara veda etmek için çok uygun.
– Sevmediğiniz yanlarınızdan kurtulmak veya sevmediğiniz kişileri def etmek için süper.
– Doktor randevularınızı alabilirsiniz.
– Lazer-epilasyon için uygundur.
– Çıkmayan lekelerden kurtulabilirsiniz.
Sevgilerimle,
Selin