Herkese Merhaba,
Günün büyük bölümünde (08.06-15.08 arasında) Ay boşlukta olacak, bu zaman aralığına önemli işleri denk getirmeyin ,askıda kalabilir sonuç alamayabilirsiniz. Fakat 15.08 itibarı ile Ay artık Oğlak seyrine başlıyor ve sorumluluklarımız, yapmamız gerekenler önem kazanıyor.
Bugün;
– Öğleden sonra itibarı ile; manikür-pedikür randevularınızı alabilirsiniz.
– Teknoloji ile ilgili işlerinizi halledebilirsiniz.
– Yaşlılık karşıtı cilt bakımı yaptırmak veya ürün almak için uygundur, değerlendirebilirsiniz.
– İş başvuruları, işe alım görüşmelerinizi yapabilirsiniz.
– Diyete başlayabilirsiniz.

Ayrıca bugün, özellikle ilişkilerle alakalı önemli kararlar vermemeye çalışın. Finansal yatırımlarınız konusunda da temkinli olmanızı, harcamalara dikkat etmenizi öneriyorum.

Burçlara bakacak olursak (Yükselen burcunuza göre okumanızı önemle tavsiye ediyorum)
Koç: Yurt dışı işleriniz var ise ilgilenebilir, uzak akrabalarla görüşebilir, seyahatlerinizi planlayabilirsiniz bugün. İlişkilerinizde kırıcı olmamaya ve bugün bir karar vermemeye özen gösteriniz.
Boğa: Krediler, borçlar ve paylaşımlı kaynaklarınızı gözden geçirebilir, ödemelerinizi planlayabilirsiniz. İş hayatınızda önemli kararlar için uygun bir gün değil.
İkizler: İkili ilişkilerinizin gündemde olduğu gün boyunca öğleden sonra ödemelerinizi planlayabilir, kredi çekmek-kredi kartı çıkarmak gibi işlerinize bakabilirsiniz. Spekülatif yatırımlarınız konusunda temkinli olmalı, risk almamalısınız. Libidonuz ile de hareket etmeyin, pişmanlık yaşayabilirsiniz.
Yengeç: Sorumluluklarınıza ve sağlığınıza odaklı bir gün bekliyor sizleri. Öğleden sonra itibarı ile ikili ilişkiler, ortaklıklar ve tüm ikili görüşmelerinize vakit ayırabilirsiniz. Aile büyükleri ile çatışmamaya ve ailevi meseleleri büyütmemeye gayret ediniz.
Aslan: Öğleden sonraya kadar aşk, flört konuları gündemde olmakla beraber çocuklarınızla alakalı meselelerle de ilgilenebilirsiniz. Yanı sıra hediye, ödül alanınız da hareketli. Öğleden sonra ise iş hayatınız ve sorumluluklarınız önem kazanacak. Sağlık konuları da yine diğer bir gündeminiz olabilir bugün. Yapacağınız iş görüşmelerinde temkinli olmalı, yeni tanıştığınız insanlar konusunda temkinli olmalısınız. Evrak işlerinizde aksilikler çıkabilir.
Başak: Aileniz ve sahip olduklarınız, geçmişiniz günün en önemli konuları olarak başlıyor, fakat sonrasında biraz daha keyif aldığınız işlere ve hobilerinize vakit ayırabilirsiniz. Çocuklarınızla da ilgilenmeniz cabası. Aynı zamanda çocuklarınızla veya spekülatif yatırımlarınızla alakalı bugün bir karar vermeyin.
Terazi: Günün ilk yarısında hızlı iletişim trafiği, kısa yolculuklar, sözleşmeler ve bolca sohbet beklerken öğleden sonra eviniz, yuvanız ve aileniz önem kazanacaktır. Evinizde yapacağınız düzenlemeler ile aile büyükleri ile görüşmeler de mümkün. Biraz tartışmalı olabilir ortam, gerilmemeye, ara bulucu tavrınızla ortamı ısıtmaya çalışmanızı tavsiye ederim.

Akrep: Günün ilk yarısı para gündemleriniz aklınızı meşgul edecektir. Öğleden sonra ise iletişim trafiği artar, mesajlar-yazışmalar-görüşmeler başlar gibi görünüyor. Kısa yolculuklar da yapabilir, iletişim trafiğinizi düzene koymaya çalışabilirsiniz. Yakın çevrenizle tartışmalı olabileceğiniz için iletişimde dengeleri iyi korumalısınız. Trafikte ufak tefek aksilikler çıkabilir.

Yay: Sabah kendinize, bedeninize odaklı uyanıyor ve motive ve enerjik hissediyorsunuz, fakat öğleden sonra ilgilenmeniz gereken finansal konular-kişisel gelirleriniz bekliyor sizleri. Para konusunda dikkatli olmanız gereken bir zamanda olduğunuz için herhangi bir karar vermemeli ve risk almamalısınız. Flört konularında da bu günlerde daha seçici olmanızı ve size değersiz hissettirecek kişileri elemenizi tavsiye ederim.

Oğlak: Öğlede sonraya kadar biraz yalnız ve izole olmak mümkün görünse de sonrasında sahne sizin diyebiliriz. Bedeninize, varlığınıza ve motivasyonlarınıza odaklanıyorsunuz. Yapmanız gerekenleri sıraya koymak, zamanı planlamak da mümkün tabi. Hayatınıza dair önemli kararları bugün vermeyiniz.

Kova: Günün ilk yarısında toplantılar, ekiplerle ve gruplarla görüşmeler, arkadaşlarla planlamalar yapmak mümkün olabilir, öğleden sonra ise daha izole, kendi başınıza kalma ihtiyacınız vuku bulabilir. Hastane ziyaretleri için de değerlendirebilirsiniz. İletişimde sorunlara karşı temkinli olmalı, yanlış anlaşılmalar kaynaklı sorunlar yüzünden önemli kararlarınızı bugün vermemelisiniz.

Balık: Günün ilk yarısı kariyeriniz ve başarılarınız ile ilgili alana odaklanacağınızı, yanı sıra aile büyükleri ile de ilgilenmeniz gerekebileceğini söyleyebiliriz. Sonrasında ise sosyalleşmek, arkadaşlarla buluşmak, yardım kuruluşlarında aksiyon almak mümkün olabilir. Borç alma verme konularında bugün çok temkinli olmalısınız.

Sevgilerimle
Selin