Herkese Merhaba,
Sorumluluklarımızın ve yapılması gerekenlerin odak noktamızda olacağı bir güne uyanıyoruz beraberce. Farkındalık ve açıklık günü diyebiliriz bugüne, her şeyi apaçık görmek, anlamak mümkün olabilir. Aşk ve mutluluk ile ilgili önemli adımların atılabileceği gibi otorite figürlerle de destekleyici görüşmeler yapılabilir.

Ayrıca bugün;
– Önemli kararlarınızı alabilirsiniz.
– Doktor randevularınızı alabilirsiniz.
– Bugün hayatınıza giren yenilik veya yeni kişiler ileride önemli olabilir, not alın.
– Aşkınızı dile getirebilirsiniz.
– Mutluluk için ne yapmanız gerektiğini farkında olabilirsiniz.
– Çocuklarınızla ilgili işlerinizi bugüne bırakabilirsiniz.
– Manikür-pedikür randevularınızı alabilirsiniz.
– Yaşlılık karşıtı cilt bakımı vb randevularınızı alabilirsiniz.
– Teknolojik alışverişlerinizi yapabilirsiniz.
– Diyete başlayabilirsiniz.

Sabah erken saatlerde neşeli ve keyifli uyanmak mümkün. Büyütmek ve geliştirmek istediğimiz konular için sabah erken saatler oldukça destekleyici olacaktır. Eğitim-öğretim ve seyahat işlerimiz için de sabah saatleri uygun görünmekte.

18.32 ve civar zaman aralığı ise hasar ve yaralanmalara açık. Lütfen risk almayın bu zaman aralığında.
23.12 ve civar ise aşk, flört, cinsellik, barışma, uyum, diplomasi konularında ani ve şaşırtıcı sürprizlere gebe. Kafanıza aşk düşebilir, bir barış çubuğu size uzatılabilir.

Burçlarımıza gelecek olursak (Yükselen burcunuza göre okumanızı tavsiye ediyorum);
Koç
Gün boyunca kariyeriniz ve amaçlarınıza odaklanabilir, otoritelerle önemli görüşmeler yapabilirsiniz. Akşam saatlerinde önemli finansal gelişmeler olabilir.

Boğa
Eğitim, yolculuklar, yurt dışı ve yabancılarla ilgili gündemlerinize odaklanabilir, uzak akrabalarınızla görüşmeler yapabilirsiniz. Partnerinizle kuracağınız yapıcı iletişim motivasyonunuzu yükseltecektir.

İkizler
Ortaklı gelirler, krediler-borçlar ve ödemeleriniz gündeminizi meşgul edebilir. Korku ve stres yaratan konularla karşılaşabilirsiniz, soğukkanlı olmanız önemlidir. Gece saatleri ise güzel sürprizleri getirebilir size. Libidonuz ise yüksek.

Yengeç
Eşiniz veya iş ortağınız ile görüşmeler yapabilir, onların desteğini alabilirsiniz. Öğleden sonra tartışmalara dikkat etmeli, kırıcı olmamalısınız. Gece saatlerinde ise keyif verici güzel sürprizler olabilir.

Aslan
İşleriniz, sorumluluklarınız gününüzün çoğunu alacak gibi görünüyor. Sağlık kontrollerinize de vakit ayırabilirsiniz pek tabi. Akşam saatleri kazalara-sakarlıklara karşı dikkatli olmalısınız. Gece ise işiniz-sorumluluklarınız ile ilgili güzel gelişmeler olabilir.

Başak
Çocuklarınızla ilgilenmek söz konusu olacağı gibi hobilerinize de vakit ayırabilirsiniz bugün. Spekülatif yatırımlar konusunda dikkatli olmanız gerekiyor. Gece saatlerinde ise mutluluk verecek haberler alabilirsiniz.

Terazi
Evinizin, ailenizin odak noktanızda olacağı bir gün bekliyor sizleri. Evinizde düzenlemeler yapabilir, var ise emlak işlerinizi halledebilirsiniz de. Akşam saatlerinde eş-partner le tartışmalara dikkat! Gece ise ortaklı gelirlerle ilgili sürpriz yaşayabilirsiniz.

Akrep
İletişim trafiği biraz yorucu olabilir ve yakın çevreniz ile ilgili yapılması gereken düzenlemeler vaktinizi de alacaktır. Kısa yolculuklar da mümkün pek tabi. Akşam saatlerinde kazalara-tartışmalara lütfen dikkat! Gece saatleri ise partnerinizle kuracağınız sürpriz dolu iletişim keyfinizi yerine getirebilir.

Yay
Gelirleriniz ile ilgili düzenlemeler ve hesaplar vaktinizi alacak gibi görünüyor. Yeteneklerinizi de sahneye koymanız gereken durumlar bekliyor sizleri. Akşam saatlerinde finansal konulara ve harcamalara dikkat etmenizi tavsiye ederim. Gece saatlerinde ise işinizle ilgili güzel sürprizler olabilir.

Oğlak
Bedeninize, motivasyonlarınıza odaklı, kendinizle ilgili yapmanız gereken değişiklik ve düzenlemelere mesai harcayabilirsiniz. Güzellik, estetik, bakım, dişleriniz ile ilgilenmek gibi pek çok şey bekliyor olabilir sizleri. Akşam saatleri aile ile sürtüşmelere açık, gece ise aşk ve flört konularında ani sürprizler olabilir.

Kova
İzole ve yalnızlık tercihinde olacağınız bir gün bekliyor sizleri, fakat sizin kontrolünüzde olmayan ama yapılması gereken işler de hayli vaktinizi alacaktır. Toplumsal işlere epey mesai harcamanız beklenebilir. Akşam saatleri sözlü saldırılara dikkat, gece saatlerinde ise ailenizle güzel vakit geçirebilirsiniz.

Balık

Arkadaşlarınız, sosyal topluluklar, sosyal ağlarınız ile ilgili bir gün bekliyor sizleri. Kariyer gelirlerinizi düzenlemek, artırmak için görüşmeler ve çalışmalar yapmak da cabası. Akşam saatleri finansal kayıplara dikkat etmelisiniz. Gece saatlerinde ise yapacağınız sürpriz gelişmeler keyfinizi yerine getirebilir.

Sevgiler
Selin