Herkese Merhaba,
Ay’ın Oğlak seyri ile başlıyoruz güne ve fakat Yeniay’a doğru ilerleyen Ay iyiden iyiye kapanmakta. Dolayısı ile bugün yeni bir şeye başlamak, yeni bir girişimde bulunmak için pek uygun sayılmaz. Öte yandan Ay 10.53 ile 16.59 arasında boşlukta olacak. Bu zaman aralığında da işlerimizin askıda kalması mümkün. Yani bugün yenilikler, riskler vb durumlar için hiç uygun değil.
Bugün, dinamik ve harekete geçirici etkileri barındıran, tasarılarımızı hayata geçirecek cesareti hissedebileceğimiz, özgüvenin de bizimle olacağı için inisiyatif alabileceğimiz bir gün.
Yeni bir şey başlatmak değil belki ama hali hazırda var olan tasarımlarımızı, planlarımızı, hayallerimizi gerçekleştirebiliriz
Aynı zamanda ilginç karşılaşmaların, aniden doğabilecek aşkların, şaşırtıcı ortaklıkların da günü gibi görünüyor. Bağımsız olmaktan haz almak, özgürlüğün tadını çıkarmak, etkileyici ve şaşırtıcı sanatsal yaratımlar yapmak için de şahane bir gün.
Öngörülemez olayların da gerçekleşebileceği bir gün olacağı için alınacak riskler konusunda temkinli olunmalı.
Sabahın erken saatleri tasarıları ve planlarımızı hayata geçirmek için destekleyici.
– Sanatçılar için harika bir gün, şaşırtıcı ve bağımsız eserler ortaya çıkarabilirsiniz. ,
– Güzellik-estetik gibi konularda farklı tasarımlar deneyebilirsiniz.
– Cesaret gerektiren girişimleriniz için bugünü değerlendirebilirsiniz.
– İnisiyatif alabileceğiniz bir gün. Hayal ettiğiniz tasarımları hayata geçirmek mümkün.
– Otoritelerle çatışmalı olabilirsiniz, koz vermeyin. Eril figürler bugün gergin, onlara uymayın.
– Kalp hastaları bugüne çok dikkat etmelisiniz.
– Aşklar için şaşırtıcı bir gün, aşık olmak da mümkün. Ama dikkat! Bir manyağa da aşık olabilirsiniz.

Burçlarımıza gelecek olursak ki öncelikli olarak yükselen burcunuzu okumanızı öneriyorum;

Koç
Kişisel gelirlerinizi artıracak ani gelişmeler yaşayabilir, otorite figürlerle önemli görüşmeler yapabilir ve sözler alabilirsiniz.

Boğa
Önemli bir seyahat fırsatı karşınıza çıkabilir, ve dahi vize-pasaport vb yurt dışı evrak işlerinizi sonuçlandırabilirsiniz. Kaliteli eğitim fırsatları da sizinle.

İkizler
Arzularınızın aniden gerçekleşmesi söz konusu olabileceği gibi krediler, borçlar, ödemelerle de ilgili beklenmedik destekler sizi mutlu edebilir.

Yengeç
Bir arkadaşlık aniden aşka dönüşebilir, veya sosyal ağlar kaynaklı bir ilanı aşk sizi şaşırtabilir de. Tasarladığınız resmi bir görüşmeyi hayata geçirebilirsiniz bugün.

Aslan
Aniden bir iş ve kariyer fırsatı sizi çok keyiflendirebilir bugün. Yanı sıra planladığınız ödemeleri, kredileri vb konuları gerçekleştirebilirsiniz.

Başak
Aniden bir tatile çıkma kararı alabilir, aşık olabilir, heyecanlanabilirsiniz. İkili ilişkilerde planladığınız şeylerin gerçekleşmesi an meselesi.

Terazi
Sürpriz bir finansal destek ile ev-aile ve yuvanızla ilgili rahatlama hissedebilir, eğer ev-emlak alımınızla alakalı planlarınız var ise gerçekleştirebilirsiniz.

Akrep
Partnerinizle/iş ortağınızla akıcı ve sürprizlerle dolu iletişim motivasyonunuzu yükseltiyor. Başlamak istediğiniz bir eser, yazı vb bir konu var ise fırsatlar da sizinle olacaktır.

Yay
Finansal fırsatlar ve aniden para sürprizleri sizi mutlu ediyor. Eviniz veya ailenizle ilgili planlarınızı gerçekleştirme fırsatları sizinle.

Oğlak
Aşk kapınızı aniden çalarsa şaşırmayın, yanı sıra spekülatif yatırımlarınızın da kazandırabileceği bir gün olabilir sizlere. Planladığınız önemli görüşmeleri yapabilirsiniz.

Kova
Ailenizle, birikimlerinizle ilgili beklenmedik tatlı sürprizler yüzünüzü güldürebilir, yanı sıra gelir kaynaklarınızda da artış bekleyebilirsiniz ki bu da planlarınızın gerçekleşmesiyle mümkün.

Balık
Sosyal ağlarınız veya katıldığınız topluluklar içerisinde ani gelişen bir iletişim sizi oldukça mutlu ve memnun edebilir. Fiziksel bedeniniz ile ilgili yapmak istediğiniz değişiklikleri hayata geçirmek için de fırsatlar bekliyor sizleri