Herkese Merhaba,
Kova burcunda Yeniaya doğru ilerlerken, Ay’ın iyice kapanmakta oluşu ile ihtiyaçlarımız, en temel gereksinimlerimiz-beslenme de dahil, bilinçaltımız, geçmişimiz, gizlediklerimiz ve depoladıklarımız-sakladıklarımız, güzellik ile ilgili konular, yolculuklar çok da istediğimiz biçimde ilerlemeyebilir. Genel olarak bir kapanış dönemi, bir muhasebe zamanı gibi düşünmek ve davranmak, yeni bir girişimde bulunmamak iyi olabilir.
Bugün
– Yardım kuruluşlarında işlerinizi halledebilirsiniz.
– Grup toplantılarınızı düzenleyebilirsiniz.
– Desteğe ihtiyacınız var ise bunu dile getirebilir ve ihtiyacınız olan desteği bulabilirsiniz.
– Sosyal ağlarınızda dikkat çekici paylaşımlar yapabilirsiniz.
– Teknoloji ile olan işlerinizi halledebilirsiniz.
06.09 ve civar zaman aralığında olan sabahın erken saatlerinde abartılı ve aşkın durumlardan bahsedebiliriz. Var ise sabah uçuşlarınız veya seyahatleriniz, bazı aksilikler çıkabilir. Veya eğitim gibi konularda erken saatler pek uygun değil.

19.05 ve civar zaman aralığı ise eksikliğini hissettiğiniz bir şeyi tamamlamak, bir eksiği almak, yerine koymak mümkün olabilir. Veya ustalık isteyen konularda aradığınızı bulabilirsiniz.
20.26 ve civar zaman aralığında ise sosyalleşebilir, gruplarla bir arada olabilirsiniz. Bir karar vermeniz gerekirse bu zaman aralığını kullanabilirsiniz.
23.35 ve civar ise tatsız, beklenmedik sıkıntılı anlara gebe. Risk almamalı, kimsenin alanına girmemeli.

Burçlarımıza bakacak olursak ki öncelikli olarak yükselen burçlarınızı okumalısınız hatırlatmasını yaparak;
Koç :
Sosyal gruplara katılabilir, arkadaşlarınızla vakit geçirebilirsiniz. Kariyer gelirlerinizi artırmakla ilgili yeni planlar sizleri bekliyor. Sosyal ağlarınızda önemli yenilikler-elemeler zamanı.

Boğa:
Kariyer ve sosyal statünüz ile ilgili atmayı düşündüğünüz adımları planlayabilir, otorite figürlerle önemli görüşmeler yapabilirsiniz. Bir ilişkiyi sonlandırma zamanı da gelmiş olabilir.

İkizler:
Yurt dışı, uzak yolculuklar ve uzmanlık eğitimleri ile ilgili gelişmeler, görüşmeler sizleri bekliyor. Yasal işlerinize de bakabilir, önemli prosedürleri halledebilirsiniz. Ortaklı işlerde görüşmeler ve dış ticaret de mümkün.

Yengeç:
Stres ve korku yaratan durumları geride bırakıyorsunuz. Ortaklı gelirlerle ve dahi var ise miras-kredi-vergi-tazminat konuları ile alakalı önemli gelişmeler bekleyebilirsiniz.

Aslan:
İkili ilişkilerinizde yeni bir dönem aralanıyor sizler için. Yeni teklifler alabilir, görüşmeler yapabilirsiniz. Krizli durumların geride kalması sizleri mutlu edecektir.

Başak:
Sağlığınız ile ilgili yeni rutinler edinebilir, sorumluluklarınıza odaklanabilir ve iş hayatınızda önemli görüşmeler yapabilirsiniz. İş ortamında iletişim trafiği hayli fazla olacaktır ve sizin yapmanız gereken çok iş.

Terazi:
Yeni bir aşka yelken açma zamanı geliyor olabilir veya aşk ve flört konularında hareketlilikten söz edebiliriz. Hobilerinize yönelmek, sevdiğiniz şeyleri yapmak sizleri mutlu edecektir.

Akrep:
Evinizi, yaşam alanınızı yenilemek, ailenizde sorunların üstesinden beraber gelmek için planlar yapabilirsiniz. Ailenizle sosyalleşmek veya eski tanıdıklarla bir araya gelmek de mümkün.

Yay:
İletişim trafiği hayli yoğun olabileceği gibi kısa yolculukların da mümkün olduğu bir gün olabilir. Telefon çok çalabilir, mesajlar sıklaşabilir. Arkadaşlarınızla veya kardeşlerinizle bir araya gelip güzel vakit geçirebilirsiniz de.

Oğlak:
Gelir kaynaklarınızla ilgili önemli gelişmeler, toplantılar olabilir. Diğerleri ile birlikte finansal sorunların üstesinden gelmek için adım atabilir, kararlar alabilirsiniz.

Kova:
Fiziksel görüntünüz ve birincil motivasyonlarınızla ilgili değişiklik planlarınızı, görüşmelerinizi yapabilirsiniz. Arkadaşlarınızla bir arada yapacağınız planlar motivasyonunuzu artırabilir.

Balık:
İyileşmek, ruhunuzu dinlendirmek, kendinizi rehabilite etmek ile ilgilenebilir, uzak tatillerin planlarını yapabilirsiniz. Biten bir eğitimin tadını çıkarmak veya yurt dışına yerleşmek ile ilgili planlarınız zihninizi meşgul edebilir.