Herkese Merhaba,
Güne Ay’ın Balık seyri ile başlıyoruz. Bu sebeple biraz dalgın, dağınık ve umursamaz olmak, hatta sabah “boş ver, işe kim gidecek?” deyip yeniden uykuya dalmak gibi durumlar söz konusu olabilir. Önemli işleriniz var ise alarmı birkaç kez kurmak iyi bir fikir olabilir.
Tembellik etmeyi tercih etmezseniz güne güzel, ilgi çekici, keyifli ve oldukça albenili başlamak mümkün olabilir.
Sabahın erken saatleri sanatı, güzelliği, tasarımları, düşündüklerinizi gerçekleştirmeyi, flörtleri ve alışverişi destekliyor.
15.31 ve civar zaman aralığı dinamik ve cesaretli olmak mümkün. İlk kez gerçekleşecek olaylar için uygun olmakla beraber sabırsızlık ve tahammülsüzlük kaynaklı gerilimler olabilir, dikkatli olunuz.
15.32-16.25 arasında Ay boşlukta olacak. Sonrasında ise artık Koç seyrine başlıyor ki böylelikle;
– Spora başlamak, harekete geçmek
– İnisiyatif almak, elinizi taşın altına koymak, liderlik etmek
– Hızlı hareket etmek, çözüm odaklı davranmak mümkün görünüyor.
– Göz sağlığınız için randevu alabilir, başınıza masaj yaptırabilirsiniz.
– Agresif olmamaya, acele etmek kaynaklı sakarlıklara dikkat etmelisiniz.
– Libido yüksek olabilir, fakat ilişkilerde de saman alevi istekler söz konusu olabilir. Daha dürtüsel davranılır böyle zamanlarda.
17.35 ve civar zaman aralığı ise güce ihtiyacınız var ise desteklediği gibi eğer bir alışkanlığı kestirip atmak, kötü giden bir şeye son vermek, cesaretle gerekirse yıkıp kurtulmak için destekleyici.

Burçlarınıza gelecek olursak;
Koç:
Otorite figürlerle gerilimli olabilirsiniz, dikkat! Yanı sıra akşam saatlerine kadar biraz daha izole var olan işlerinizi toparlayabilir, hastane ziyaretlerinizi yapabilir, yalnızlığı tercih edebilirsiniz fakat sonrasında ruhunuzun sevdiği dinamizm sizinle. Aktif, hareketli, cesur ve atak olacak akşam saatleri bekliyor sizleri.

Boğa:
Akşam saatlerine kadar topluluklar, organizasyonlar, arkadaşlarla ilgilenebilir, sosyal ağlarınızda düzenlemeler yapabilirsiniz. Akşam saatleri ile birlikte daha izole, gözlerden uzak bir zaman aralığı bekliyor sizleri. İyileşme, şifalanma, ruhunuzu dinlendirme, yoga-meditasyon vb için uygun bir akşam olacaktır.

İkizler:
Gün boyunca kariyeriniz, amaçlarınız ve sosyal statünüze yönelik meşguliyetler bekliyor olacak sizleri. Otorite figürlerle görüşebilir, devlet daireleri gibi yerlerde işlerinizi halledebilirsiniz. Akşam saatleri itibarı ile de sosyalleşip, arkadaşlarla vakit geçirmek, organizasyonlara katılmak olası görünüyor.

Yengeç:
Gün boyunca eğitim, yaşam felsefeniz, inançlarınız ile ilgili konulara odaklanabilir, yabancılarla görüşebilir, yurt dışı işlerinizi halledebilir ve var ise seyahatlerinizi planlayabilirsiniz. İşinizin tanıtımına odaklanabilir, bu arada yakınlarınızla da sıkça iletişim kurabilirsiniz. Akşam saatleri itibarı ile de yaşam amaçlarınıza, kariyerinize kafanızı yorabilir, aile büyükleri veya otorite figürlerle görüşmeler yapabilirsiniz.

Aslan:
Gün boyunca ödemeler, krediler, vergiler ve ortaklı gelirlerinizi gözden geçirmek, düzenlemek mümkün olacaktır. Biraz stresli olabilir fakat akşam saatleri itibarı ile kendinizi daha keyifli, neşeli hissetmeye başlayabilirsiniz. Partnerinizle iletişiminiz artabilir, yurt dışı işlerinizi halledebilir, eğitimlerinize mesai harcayabilirsiniz. Seyahatleri planlamak da mümkün.

Başak:
Eşiniz veya partnerinizle ilgilenmeniz, görüşmeler yapmanız gereken bir gün bekliyor sizleri. Sabah saatleri partnerinizle tatlı bir iletişim ve mutluluk sizinle. Akşam saatleri itibarı ile biraz stres yaşayabilir, ödemelere, kredilere ve ortaklı gelirlerde hesap kitap işlerine yönelebilirsiniz. Akşam saatleri sevmediğiniz bir rutinden kurtulmak, beğenmediğiniz veya sağlığınıza zararlı bir şeyi aldırmak için harika.

Terazi:
Gün boyunca çokça yapılması gerekenler, sorumluluklar, iş yerinde yoğunluk bekliyor sizleri. Sabah saatlerinde işle ilgili mutluluk verici gelişmeler ve toplantılar mümkün. Akşam saatleri itibarı ile ikili görüşmeler, var ise partnerinizle vakit geçirmek önem kazanacaktır. Flörtöz bir gece bekliyor sizleri.

Akrep:
Gün boyunca sevdiğiniz şeyleri yapabilir, hobilerinize odaklanabilir, eğer kadınsanız çocuğunuza mesai harcayabilirsiniz. Borsa vb spekülatif yatırımlarınızla da ilgilenmek mümkün. Hediyelere ve ödüller bile gelebilir bugün. Akşam saatleri itibarı ile işiniz gücünüz, yapmanız gerekenler artıyor. Sorumluluklar sizi bekler.

Yay:
Gün boyunca evinizle ilgilenebilir, evde vakit geçirmeniz gerekebilir veya ailenizle ilgili işlerinizi halledebilirsiniz. Ev tutmak, almak vb emlak işlerinizle de ilgilenmek mümkün pek tabi. Akşam saatleri itibarı ile hobilerinize, sevdiğiniz şeylere odaklanabilirsiniz. Libidonuz yüksek ve biraz da dürtüsel davranabilirsiniz.

Oğlak:
Yakın çevrenizle görüşmeler, kısa yolculuklar, okuma-yazma-araştırma yapacağınız bir gün bekliyor sizleri. İletişim trafiği yoğun olabilir, anlaşmalar ve sözleşmeler de yapılabilir. Kardeşlerinizle görüşmek, küslükleri-sorunları gidermek de mümkün. Akşam saatleri itibarı ile evde vakit geçirebilir, evinize-ailenize mesai harcayabilirsiniz.

Kova:
Gelirlerinizi artırmak, düzenlemek sizin için önemli olacaktır. Yeteneklerinizi de göstermeniz gerekebilir. Güzel bir rüya görüp uyanabilirsiniz de pek tabi. Sabah tembelliğine dikkat. Akşam saatleri itibarı ile telefonunuz çalmaya, mesajlar gelmeye başlayabilir. Kısa yolculuklar yapabilir, yakınlarınızla görüşebilirsiniz. Ticaretle uğraşıyorsanız işlerinize odaklanmanız da mümkün tabi ki.

Balık:
Gün boyunca kişisel bakım, güzellik estetik gibi konulara vakit ayırabilir, kendinize ve motivasyonlarınıza odaklanabilirsiniz. Sağlık kontrollerinizi de yaptırmak isteyebilirsiniz. Akşam saatleri itibarı ile finansal gündemler bekliyor sizleri. Gelirlerinizi artırmakla ilgili girişimleri devreye sokabilirsiniz.

Sevgilerimle
Selin