Herkese Merhaba,
Ay’ın Koç seyri bizlere “hareket, dinamizm, cesaret, özgüven, girişimcilik, ilkler, neşe, çocuksuluk, dürtüsellik, hız ve acelecilik” diyor bugün.
– Spora başlayabiliriz.
– Yenilikler, yeni başlangıçlar için ideal. Bunu değerlendirebiliriz.
– Cesaret gerektiren tüm işlerimiz için uygundur.
– Yeni fikirler, yeni girişimler için Koç zamanı idealdir.
– Hızlı hareket ederken sakarlıklara dikkat. Kaza yapmanızı istemeyiz.
– Sanatsal girişimler için bugün şahane, mutlaka değerlendirin derim. Eserlerinizi sunmak, dikkat çekmek için biçilmiş kaftan.
– Yaratıcı fikirler ve iletişimle dolu bir gün bekliyor bizleri.
– Toplum tarafından kabul görecek bir ilişki başlayabilir, evlilik kararı alınabilir.
– Planlanmış ortaklık, ticaret, iş girişimleri için imzalar atılabilir, harekete geçilebilir.
– Bugün Güneş-Jüpiter kontra paraleli ve Neptün-Venüs iradi açısı finansal konularda uyarı niteliği taşıyor. Dolandırılmamaya, gereksiz-boşuna harcama yapmamaya dikkat etmenizi tavsiye ederim.

13.43 ve civar zaman aralığı hızlı iletişim, kısa yolculuklar, ticari etkinlikler ve imza atmak için ideal, değerlendirebilirsiniz.

19.22 ve sonrasında ise hayatınıza size iyi gelebilecek, ustalık öğretebilecek, bilgece tavsiyelerde bulunabilecek insanları alabilirsiniz. Var ise sağlık sorunlarınıza da yeni çözümler bulabileceğiniz bir akşam bekliyor.

Burçlarınıza gelecek olursak eğer, yükselen burcunuzu öncelikli okumanızı öneriyorum;

Koç:

Fiziksel bedeninize yönelik, motivasyonlarınızı yerine getirmeye odaklı ve dikkatleri de üzerinize çekeceğiniz bir gün bekliyor sizleri. Bedeninizde yapmayı düşündüğünüz değişimler için harekete geçme zamanı. Yanı sıra 22 Mart’a kadar sosyal ağlarınız, arkadaş çevreniz çok hareketli olacaktır. Yaşamınızın bu alanında büyük bir değişimden bahsetmek yanlış olmaz. Gelecek ile ilgili plan ve hayalleriniz de köklü değişimlere gebe. Ayrıca bugün önemli bir görüşme yapabilir, önemli anlaşmalara imza atabilirsiniz de. Yaşam amaçlarınız için tasarladıklarınızı hayata geçirmek için gökyüzü sizinle.

Boğa:
Yalnız kalmak isteyebilir, hastane ziyaretlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Kariyeriniz, sosyal statünüz ve başarılarınız güçlü değişimlere gebe. 22 Mart’a kadar kariyeriniz ile ilgili yaşam alanınız çok hareketli olacaktır. İlişkilerde de biraz dikkatli olmanızı, gücün yanlış kullanımının bitiş getirebileceğini söylemeliyim. Yanı sıra büyük başarılar elde etmeniz için tüm şartlar hazır. Sadece sizin fırsatları kollamanız gerekiyor. Bugün ayrıca yurt dışı iletişim, vize pasaport başvurusu, planladığınız görüşmeleri yapabilirsiniz. İnanç ve yaşam felsefeniz ile ilgili de konuşabilirsiniz bugün. Uzak akrabalarla görüşmeler de keyif verici görünüyor.

İkizler:
Oldukça sosyal bir gün bekliyor sizleri. Arkadaşlarınızla bir araya gelebilir, organizasyonlara katılabilir, yardım kuruluşlarında görev alabilirsiniz. Siyaset ise bir başka meşguliyet olabilir bugün. 22 Mart’a kadar yabancılar, yabancı fikirler, yabancı çevre, yurt dışı, kültür ve eğitim ile ilgili yaşam alanınız çok hareketleniyor. Yurt dışı seyahatler yapabilir, görüşmeleriniz sıklaşabilir. Evlilik kararı alabilecek İkizler de olacaktır bu dönemde. Eğitim ise bir başka güçlü fırsatların sizi beklediği alan. Bugün ayrıca kredi-borçlanma görüşmelerinizi yapabilirsiniz ama bu konuda uyarmalıyım, kime güvendiğinize dikkat edin.

Yengeç:
Otorite figürlerle ve aile büyükleri ile gerilimlere dikkat etmeniz gereken bir güne uyanıyorsunuz. Kariyer ve başarılarınızla ilgili yaşam alanınız hayli hareketli olacaktır. Eşinizin ailesi ile de ilgilenmeniz gerekebilir pek tabi. 22 Mart’a kadar var ise geçirmeniz gereken önemli operasyonlar size büyük bir değişim getirecektir. Ayrıca korkularınızın üzerine giderek, hayatınızdan çıkararak da kendinize büyük yatırım yapmış olursunuz. Borçlar, ödemeler, krediler ve miras konularında da hareketli bir dönemde olacaksınız. Bugün planladığınız ikili görüşmeleri yapabilir, hedeflerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Eşiniz veya partnerinizle de uyumlu bir iletişim bekliyor bugün sizi.

Aslan:
Gün boyunca yabancılar, yurt dışı, seyahatler, eğitimler gibi konularla ilgilenebilir, yaşam felsefeniz ve inançlarınız üzerine kafa yorabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde iletişimde gerilebilirsiniz, agresif etkilere dikkat ediniz. Bugün planladığınız bir sağlıkla ilgili bir operasyon var ise gökyüzü sizi destekliyor. İş ortamınızla ilgili görüşmeler yapabilir, tasarladığınız krediler vb konuları bugün halledebilirsiniz. 22 Mart’a kadar ikili ilişkilerle ilgili yaşam alanınız çok hareketli olacak. Bazılarınızı ilişkilerinde köklü değişiklikler bekliyor. Size zarar vereni hayatınızdan çıkarmak veya yalnızlığa veda etmek gibi.

Başak:
Gün boyunca biraz tedirgin ve stresli olabilir, yapmanız gereken işleri düzenlemek, yetiştirmek, düzgün yapabilmek adına üzerinizde stres hissedebilirsiniz. Krediler, ödemeleri ortaklı gelirler ise bir diğer önemli konu olabilir bugün. Bugün ayrıca aşk ve flört konularında çok tatlı etkiler bekliyor sizleri. Aşık olmak, duygularınızı ifade etmek için süper. Ayrıca var ise çocuklarınızla da ihtiyaç duyulan iletişimi kurmak ve planlar yapmak mümkün olacaktır. 22 Mart’a kadar sorumluluklarınız, iş hayatınız ve var ise evcil dostlarınızla ilgili hareketli bir süreç bekliyor sizleri. Biraz daha fazla yorulacağınızı söyleyebiliriz. Sağlığınıza lütfen özen gösterin bu süreçte. Sağlığınız, meşguliyetleriniz, günlük rutininizle ilgili çok köklü değişiklik zamanı. Toksik ne varsa geride kalabilir.

Terazi:
Gün boyunca ikili ilişkiler, eşiniz, iş ortağınız yakın markajınızda olacaktır. Partnerinizle önemli görüşmeler yapabilirsiniz. Ayrıca bugün yer değişikliği, evinizle ilgili görüşmeler, kira-emlak sözleşmeleri için ideal. 22 Mart’a kadar aşk ve flört ve dahi eğer kadınsanız çocuklarınızla ilgili yaşam alanınız oldukça hareketli olacaktır. Tatil planları yapabilir, keyif aldığınız hobilerinize yönelebilirsiniz. Hediye ve ödül almak da mümkün elbette. Bu yaşam alanınızda önemli değişimler sizleri bekliyor. Karizmatik ve güçlü bir aşka kucak açmak veya hobilerinizi hayata geçirip sevmediklerinizi hayatınızdan çıkarabilirsiniz.

Akrep:
Gün boyunca sorumluluklarınız, yapmanız gerekenler ön planda olacaktır. Sağlığınızla ilgilenmeniz gerekebileceği gibi kendinizi çok da yormamaya gayret etmelisiniz. Flörtöz iletişim, aşk mesajları, tatlı karşılaşmalar da mümkün elbette bugün. 22 Mart’a kadar eviniz yuvanız aileniz ile ilgili yaşam alanınız çok hareketli olacaktır. Evde gerginliklere dikkat etmelisiniz. Yaşam alanınızla alakalı önemli kararlar verebilir, emeklilik gibi süreçleriniz var ise dilekçenizi verebilirsiniz. Aile yaşamınızda, ebeveynlerinizle ile ilgili konularda, bilinçaltınızda önemli değişimler bekliyor sizleri. Ciddi bir eleme , büyük güç getirecektir.

Yay:
Gün boyunca hobilerinize odaklanabilir, sevdiğiniz şeyleri yapabilir, eserlerinizi üretmek için oldukça motive olabilirsiniz. Flört edebilir, keyifli iletişim kurabilirsiniz. Bugün birikimlerinizi artırmak, emlak konularında tasarılarınızı hayata geçirmek, gelirlerinizi artırmak, bununla ilgili önemli görüşmeler yapmak için gök yüzü sizleri çok destekliyor. 22 Mart’a kadar yakın çevre, kardeşler, iletişim, algılama, koordinasyon ile ilgili yaşam alanınız çok hareketleniyor. Kısa yolculuklar, yoğun görüşmeler bekliyor olabilir sizleri. Kardeşleriniz, yakınlarınız, yakın çevreniz, beyniniz ve tüm iletişim araçlarınızı ifade eden bu yaşam alanınızda köklü değişimler bekliyor sizleri. Hayatınızdan kişileri eleyebilir, böylelikle güçlü ve sağlıklı iletişimi koruyabilirsiniz.

Oğlak:
Evinizde vakit geçirebilir, veya ev ve ailenizle ilgili konulara mesai harcayabilirsiniz bugün. Aile büyükleri ile görüşebilir, var ise emlak konularınızla ilgili görüşmeler de yapabilirsiniz. Bugün yakın çevrenizle planladığınız-tasarladığınız görüşmeleri yapabilir, beklediğiniz tepkileri alabilir ve dilediğiniz güzellikleri hayata geçirebilirsiniz. Güzellik ve estetik randevularınız için de ideal. Almayı düşündüğünüz teknolojik bir araç var ise de bugün bu alışverişi yapabilirsiniz. 22 Mart’a kadar gelirlerinizi artırmak, daha fazla para kazanmak ile ilgili çok önemli fırsatlar karşınıza çıkabilir. Yeteneklerinizi göstermek için fırsatlar da bekliyor olacaktır sizleri. Bu yaşam alanınız büyük değişimlere gebe, güçlenmek istiyorsanız hayat sizinle.

Kova:
Gün boyunca yakın çevreniz ile mesai harcayabilir, iletişim trafiğine yetişmek zorlayıcı olabilir. Var ise ticari işleriniz de epey dinamik olacaktır bugün. Kısa yolculuklar yapmak, önemli görüşmelerde cesaretle atılmak mümkün olabilir. Gelirlerinizi artıracak önemli anlaşmalar yapabilir, otorite figürlerle görüşebilirsiniz. Toplumsal konularda tasarılarınız var ise hayata geçirmek için bugün şahane. Sağlık, şifa vb konulardan planladığınız kazancı sağlayabilirsiniz. 22 Mart’a kadar fiziksel görüntünüz, birincil motivasyonlarınız, insanların sizi nasıl gördüğü ile ilgili tüm alanlarda oldukça hareketli zamanlar bekliyor sizleri. Kendinizle alakalı çok önemli bir değişim zamanındasınız. İşinize yaramayan ne varsa atın ki güçlü duruşunuzla başarıdan başarıya koşun.

Balık:
Finansal gündemler bekliyor sizleri, gelirlerinizi düzenlemek, kazancınızı artırmak için hareketli olmak bugün çok mümkün. Topluluklar, arkadaşlar veya sosyal ağlarınız üzerinde bugün büyüleyici etkiler bırakabilirsiniz. İnsanları etki altına almak, bir arada hareket etmek mümkün olacaktır. 22 Mart’a kadar ise sağlık ve şifa ile ilgili yaşam alanınız hareketli. Hastane ziyaretleri, kontroller mümkün olmakla beraber önemli değişimler de sizleri bekliyor. Acıları kökünden kesip atmak bu dönem sizler için şahane olacaktır. Böylelikle güç ve başarı sizinle kalabilir.

Sevgilerimle
Selin