Herkese Merhaba,
Ay, bugün de saat 22.39’a kadar Boğa burcunda ilerliyor olacak, fakat 18.01-22:39 arasında boşlukta, bu sebeple akşam saatlerine önemli işlerinizi bırakmamak iyi olacaktır. Fakat gün boyunca Boğa seyrinin getirdiği etkilerle de tatlara, kokulara daha hassas olabilir, iştahımız bir miktar artabilir. Sonra pişman olmamak için dikkat !
Bugün;
– İndirimli ürün almak için destekleyici.
– Masaja gitmek, güzellik için bakım yaptırmak için randevularınızı alabilirsiniz.
– Finansal birikimlerinizi gözden geçirmek ve büyütmek için girişimler yapmak için de değerlendirebilirsiniz.
Dün de bahsettiğim üzre Venüs artık Kova seyrine başlıyor bugün saat 19.04 itibarı ile;
Toplulukları ilgilendirecek siyasi düzenlemelerden, sanattan, grupların birbiri ile anlaşması-barışması-bir araya gelmesinden bahsediyor olacağız. Bireysel hayatlarımızda ise Kova burcunun olduğu yaşam alanımıza güzellik, ahenk, sanat, uyum gelecektir diyebiliriz. İlişkilerimizi arkadaşlarımıza duyurabilir, arkadaş gruplarıyla ortak zevkleri paylaşabilir, ortak yatırımlardan konuşabiliriz bu süreçte. Sosyal ağlarda aşk zamanları.
Sabaha karşı 03.26 ve civar zaman aralığı ani, büyük, şaşırtıcı beklenmedik olaylara gebe olacağı için risk almamanızı tavsiye ederim. Tehlikeli yerlerden uzak durunuz.
15.55 ve civar zaman aralığı tasarım yapmak, zihinsel çalışmalar yapmak, yoga-meditasyon vb rahatlatıcı etkinlikler için değerlendirebileceğiniz bir zaman aralığı. Eğer duygularınızı beli etmeden bir görüşme falan yapmanız gerekiyorsa bu zaman aralığı uygundur.
18.00 ve civar ise tartışmalı ve uyumsuz bir zaman aralığı, zorlamayın hiç.
22.39’da ise Ay artık İkizler seyrine başlıyor ve sohbet, bilgi alışverişi, iki lafın belini kırma saatleri bizi bekliyor. Hele ki 23.01’de Venüs ile uyumlu kontağı ile barış mesajları, sevgi ifadeleri, aşk sözcükleri havada uçuşabilir. Fingirdiyoruz efenim : )

Burçlarınıza gelecek olursak;
Koç:
Finansal gündemlerle oldukça meşgul olacağınız bir gün bekliyor sizleri. Yeteneklerinizi kullanmanız gereken durumlardan kazançlı ve ışıldayarak çıkıyorsunuz.

Boğa:
Fiziksel görüntünüz ve sağlığınız ön planda olacaktır gün boyunca. Güzellik, bakım gibi konular için uygun bir gün değerlendiriniz.

İkizler:
Yalnız kalmanız gereken durumlar söz konusu olabileceği gibi arkanızdan dönen dolaplara da aniden ayabilirsiniz.

Yengeç:
Arkadaşlarınızla vakit geçirebileceğiniz, sosyal ağlarınızla ve eğer erkekseniz çocuklarınızla ilgileneceğiniz bir gün bekliyor sizleri. Sürpriz bir karşılaşma sizi şaşırtabilir.

Aslan:
Amaçlarınıza, kariyerinize odaklı bir güne uyanıyorsunuz. Başarılarınıza yenilerini ekleme şansı ve fırsatları sizleri bekliyor. Aile büyükleri veya otoritelerle ilgili ani değişimlerden bahsedebiliriz.

Başak:
Uzak akrabalarla görüşmeler yapabilir, seyahatlerinizi planlayabilir, eğitim konularına mesai harcayabilirsiniz bugün. İndirimli uçak bileti yakalama şansınız da olabilir pek tabi.

Terazi:
Krediler, borçlar, ödemelerle ilgileneceğiniz, belki biraz da stresli olabileceğiniz bir güne uyanıyorsunuz ama sizin tatlı dilinizle çözemeyeceğiniz bir sorun olamaz zaten.

Akrep:
İkili görüşmelerle geçecek bir güne “Merhaba” diyorsunuz. İlişkileriniz ön planda olacaktır gün boyunca, aniden şaşırtıcı olaylara da hazırlıklı olunuz.

Yay:
Sorumluluklar ve yapmanız gerekenlere mesai harcayacağınız, var ise evcil evladınızla ilgileneceğiniz, yorucu ve verimli bir gün bekliyor sizleri. İş ortamı epeyce yoğunlaşabilir.

Oğlak:
Sevdiğiniz şeylere vakit ayırmak, flört etmek, eğer kadınsanız çocuklarınızla ilgilenmek, hobilerinize de vakit ayırmak mümkün olacaktır bugün. Spekülatif yatırımlarınızla da ilgilenmeniz gerekebilir. Risk almayın!

Kova:
Evinizde, ailenizle vakit geçirmek isteyeceğiniz, belki biraz da tembellik etmekten haz alacağınız bir gün ama yapılacak işler de pek müsaade etmeyecek gibi görünüyor. Zaten bugün akşam itibarı ile ortamların güzeli sizsiniz.

Balık:
Yakın çevrenizde vakit geçirebilir, kardeşlerinizle ilgilenebilirsiniz. Kısa yolculuklar yapmak, önemli görüşmelerinizi halletmek de bugünün olasılıklarından. Elektronik alet alacaksanız bugün indirimli bulma şansınız olabilir.