Herkese Merhaba,
Ay’ın İkizler seyrinde olduğu bugün;
– Yürüyüşe çıkmak, veya spor olarak yürüyüş rutinine başlamak için uygundur.
– Arkadaşlarla bir araya gelmek, sohbet etmek, bilgi alışverişi yapmak için ideal.
– Okumak, araştırmak ve öğrenmek için de bugünü değerlendirebiliriz.
– Kısa yolculuklar yapmak, aracınızla gezmek, bisiklet sürmek gibi etkinlikler yapabilirsiniz.
– Alım-satım-ticaret için de bugünü kullanabiliriz.
Gün boyunca zihnimiz dinamik, bilgi odaklı ve iletişime meraklı olacaktır. Bu sebeple zihnimizi kullanabileceğimiz bir gün bekliyor bizleri.
Sabaha karşı uyumlu etkilerin olduğu, doğru kararlar verebileceğimiz bir zaman aralığı var fakat kuvvetle muhtemel uyuyor oluruz.

14.21 ve civar zaman aralığı iletişime, kısa yolculuklara, okuma-yazma etkinliklerine çok uygun. Yürüyüşe çıkmak, bisiklete binmek gibi hareketli etkinliklerin yanı sıra ilgi çekici haberleri de sevdiklerimizle paylaşabiliriz. Dedikodu demeyelim ama bilgi paylaşımı saati 🙂

23.27 ve civar ise hayal kırıklıkları ve tatsızlıklar olabilir. Planlar bozulabilir veya tasarladığımız şeyler olmayabilir. İlaç kullanımına, sıvı alımına dikkat edin. Akıl karışıklığı sebebiyle sorunlar olabilir.

Burçlarımıza gelecek olursak eğer;
Koç:
İletişimin hızlı aktığı, yakın çevrenizle görüşmeler yapacağınız, çarşı pazar gününe uyanıyorsunuz. Telefonlar sık çalabilir, zihniniz de çok dinamik olacaktır. Sosyal bir gün bekliyor sizleri.

Boğa:
Finansal gündemlerin odak noktanızda olacağı bir güne uyanıyorsunuz. Yeteneklerinizin ortaya çıkabileceği, verimli bir Pazar günü bekliyor sizleri. Aile büyükleri veya otoritelerle önemli görüşmeler yapabilir, gelecek planlarınızı revize edebilirsiniz.

İkizler:
Benliğinize, fiziksel bedeninize ve motivasyonlarınıza odaklı bir sabah uyanıyorsunuz. Eğitim ve seyahat planlarınızı gözden geçirebilir, uzak yolculuklar için araştırmalar ve görüşmeler yapabilirsiniz.

Yengeç:
Yalnız kalmayı tercih edeceğiniz, ruhunuzu ve bedeninizi şifalandırmak için kendinize zaman ayıracağınız, sessiz bir yerde kitap okumak, meditasyon yapmak gibi rahatlatıcı etkinlerle dolu bir gün olabilir. Krizli bir durumun çözümü bugün kendiliğinden gelebilir.

Aslan:
Arkadaşlarınızla sosyalleşeceğiniz, ortak paylaşımlardan haz alacağınız, iki lafın belini kıracağınız bir güne uyanıyorsunuz. Sosyal ağlarınızda düzenlemeler yapabilir, organizasyonlara katılabilirsiniz. Partnerinizin ilgisi sizi hayli mutlu edecektir veya siz partnerinizi.

Başak:
Aile büyükleri ile hoşsohbetler edebileceğiniz bir gün bekliyor sizleri. Sorumluluklarınızla ilgili görüşmeler ve planlamalar yapabilir, sağlığınızla ilgilenebilir, belki otorite figürlerle görüşmeler yapabilirsiniz. Günlük rutininiz hayli yoğun bugün.

Terazi:
Kültür-eğitim, yabancılar-yabancı çevre, yaşam felsefeniz, seyahatleriniz odak noktanızda olacaktır bugün. Flörtünüzün ilgi dolu sözleri ve mesajları keyfinizi yerine getirebilir. Yanı sıra var ise çocuğunuzla eğlenceli zaman fırsatı bulabilirsiniz. Hobilerinizden de keyif alacağınız bir gün olacaktır.

Akrep:
Ödemeler, miras konuları, ortaklı gelirler gibi biraz can sıkıcı ve stresli gündemler olabilir bugün. Özellikle ev giderleri ile ilgili görüşmeler yapabilirsiniz. Aile üyelerinizle iletişimin yoğun olacağı bir gün bekliyor sizleri.

Yay:
İkili ilişkiler, görüşmeler, kendinizi anlatmak-karşıyı dinlemek gibi yoğun iletişimli bir güne uyanıyorsunuz. Telefon, mesajlar, giden-gelen derken epey sosyal bir gün olabilir. Yakınlarınızla eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

Oğlak:
Sorumluluklar, iş güç , yapılması gerekenler derken yoğun bir gün bekliyor sizleri. İş arkadaşlarınızla görüşmeler yapmanız gerekebilir-finansal konuları konuşabilirsiniz, spor rutininize vakit ayırabilir, sağlığınızla ilgili sohbetler edebilirsiniz de. Var ise evcil hayvanınız da bugün ilgi odağınızda.

Kova:
Sevdiğiniz şeyleri yapacağınız, eğlenceli, flörtlü bir güne uyanıyorsunuz. Hobilerinize vakit ayırabilir, flörtünüzle haberleşebilirsiniz. Var ise çocuklarınızla da iletişimin yoğun olacağı bir gün bekliyor sizleri.

Balık:
Evinizde, ailenizle vakit geçirmek, sohbet etmek , birlikte seyahat etmek gibi etkinliklerin sizi beklediği bir gün. Yalnızsanız eğer evinizde kitap okumak, araştırmalar yapmak da keyif verecektir. Ruhunuzu dinlendirebilirsiniz bugün.