Herkese Merhaba,
Ay’ın Yengeç seyri ile başlıyoruz haftaya ve dolayısı ile sabah evden çıkıp işe gitmek çok istemeyebilirsiniz de. Evinizin konforu, güvenli alanda olmak, biraz da keyif etmek isteyebilirsiniz de.
Ay Yengeç’te iken , evimiz, ailemiz, yuvamız geçmişimiz, birikimlerimiz önem kazanır. Saklamaki gizlemek için uygun zamanlardır.
Yanı sıra elbette seyahat planlamaları da yapabilirsiniz, uygun-indirimli yolculuk şansı yakalayabilir, veya seyahatleriniz için para biriktirmek isteyebilirsiniz. Veya eğitimleriniz için.
Kaygılı ve alıngan olabileceği insanlar bugün çok tartışmalı, agresif ve gergin olmamaya bakın lütfen.
Bugün;
Ev tutmak, bakmak, satın almak için uygun.
Ailevi toplantıları yapabilirsiniz.
Tatlı-pasta vb gıdaları leziz bir biçimde hazırlayabilirsiniz.
Fermente gıda hazırlayabilirsiniz.
Eski eşyalarınızı düzenleyebilir, unuttuğunuz şeyleri hatırlayabilirsiniz.
Saklamak, depolamak gerektiren işlerinizi halledebilirsiniz.
Bugün sabah 07.12 itibarı ile Güneş artık Balık seyrine başlayacak. 1 ay boyunca Balık’ın ifade ettiği sosyal adalet, fedakarlık, bütünün iyiliği, bir şeylerin arka planı, yabancılar, şifa-tıp, güzellik gibi konular odak noktamızda olacaktır. Öte yandan Balık burcunun olduğu yaşam alanınızda aydınlanma, açıklık prensibi çalışmaya başlayacaktır.
23.02 ve civar zaman aralığında kalıcı ve sağlam olmasını istediğiniz işlerinize yönelebilir, zamanı planlayabilirsiniz. Büyüklerden akıl almak için de uygun zaman, değerlendirebilirsiniz. Yaşlılık karşıtı nem bakımları falan için de uygundur.
Burçlarınıza gelecek olursak eğer;
Koç
Evinizde izole kalmak isteyebilir, veya herkesten uzak bir günü tercih edebilirsiniz. Sağlığınızla ilgili önemli adımlar atabilir, ailenizle ilgili bazı gizlilikleri bugün aydınlığa kavuşturabilirsiniz de. Seyahatlere de para harcama zamanı gibi görünüyor.

Boğa
Yakın çevreniz ile vakit geçirebilir, arkadaşlarınızla önemli görüşmeler yapabilirsiniz. Sosyalleşeceğiniz bir gün olmakla beraber kariyer gelirlerinizle ilgili fikirler, düşünceler ve görüşmeler de olasıdır.

İkizler
Paranın önemli bir gündem olarak sizi beklediği bugün, başarınızın göze çarpması ve değerli hissetmek veya değerinizin anlaşılması da çok olası görünmekte. Aile büyükleri ile parasal gündemleri konuşabilirsiniz.

Yengeç
Bedeninize odaklandığınız, yaşam felsefesi-inanç gibi gündemlerle motivasyonunuzu artıracağınız bir gün bekliyor sizleri. Var ise sağlık sorunlarınıza alternatif tıp yöntemleri denemek sizi motive edebilir. Öte yandan seyahat planlamaları da yapabilirsiniz.

Aslan
Şifa, tıp, iyileşme, krizlere eğlenceli çözümler üretme, fantezilerinizi düşünme gibi eylemlerin olduğu bir güne uyanıyorsunuz. Yalnızlığı ve ulaşılmazlığı tercih edebilirsiniz.

Başak
İkili ilişkilerde bir ilanı aşk ile karşılaşmak olası, veya tatlı flörtöz bir sosyallik size keyif verebilir bugün. Oldukça sosyal, insanlarla görüşmelerle dolu dinamik bir gün bekliyor sizleri.

Terazi
Başarılarınız ve kariyerinize odaklı, özellikle iş ortamında ışığınızın parladığı ve özgüveninizin arttığı bir gün bekliyor sizleri. Var ise bir sağlık sorunu iyileşme sürecinize “Merhaba” diyebilirsiniz.

Akrep
Seyahatler, eğitimler odak noktanızda olacaktır. Tatil planları yapabilir, sevdiğiniz şeylere odaklanabilirsiniz. Flörtünüzle ciddi bir ilişkiyi planlayabilirsiniz de. Eğitim de hayatınızın bir diğer önemli konusu olarak duruyor.

Yay
Ödemeler, krediler ve stres yaratan krizli durumlara birikimlerinizi kullanarak net çözümler getirebileceğiniz bir gün bekliyor sizleri. Mülk alımı-kiralaması vb konular için kredi çekecekseniz uygundur.

Oğlak
İkili ilişkiler, ticari anlaşmalar, partnerinizle görüşmeler günün ana konuları gibi görünmekte. Bilgi alışverişinin yoğun olacağı bugün iş ortamında da telefonunuz sık çalabilir. Doktor, avukat vb görüşmeler için de bugünü değerlendirebilirsiniz.

Kova
Sorumluluklar, yapılması gerekenler ile dolu bir güne uyanıyorsunuz. Sağlık veya iş ile ilgili bir seyahat yapabilir, gerekli finansal kaynakları da kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

Balık
Özgüveniniz yerinde, ışığınız sizinle, sağlıklı ve farkındalıklı bir güne “Merhaba” diyorsunuz. Keyif aldığınız işlere odaklanabilir, çocuklarla vakit geçirebilir, eğer isterseniz flört de edebilirsiniz pek tabi.

Sevgiler
Selin