Balık Yeniay’ına doğru ilerlediğimiz hafta boyunca Ay’ın küçülüyor olması, hayatımızdan bir şeyleri çıkarmak, geride bırakmak için uygun fırsatlar sunacaktır bize. Özellikle diyete başlamak, arınmak, beslenme alışkanlıklarımızı düzenlemek, zararlı alışkanlıkları bırakmak, bebekleri emzik-süt gibi süreçlerini kesmek, evimizden fazlalıkları atmak, küçültmek istediğimiz her şey için destekleyici bir süreç olacak gibi görünüyor.
Haftanın ilk günleri yeni gruplarla beraber harekete geçebilir, hayatınıza yeni ve dinamik etkileri buyur edebilirsiniz. Ay’ın kapanıyor olması her ne kadar yeniliklere çok izin vermese de Mars’ın düğümlerle olan kontağı , grup-ekip çalışmalarında, yeni sosyal gruplarla etkileşimde cesaret ve dinamizm verecektir. Aynı açı zararlı alışkanlıkları kestirip atmak için biçilmiş kaftan. Değerlendiriniz.
İlk iki gün zihnimiz de bağımsız, yaratıcı ve hızlı-hatta anlaşılmaz çalışabilir. İletişim ilginçleşebilir, normalde söyleyemediğimiz şeyleri pat diye söyleyebiliriz.
Ayrıca, yine bu hafta normalde cesaret edemediğiniz, veya yeteri kadar usta-ehil hissedemediğiniz konularda başarılı olabilirsiniz. Şifa-iyileşme, vücutta çirkin veya hoşunuza gitmeyen bir şeyden kurtulmak için de destekleyici bir hafta olacaktır. Özellikle 6-7 Mart’ı bunun için değerlendirebilirsiniz. Spor yapmak ve güçlenmek de çok mümkün. Öte yandan kasıtlı-planlanmış ve yardım alınan saldırıları da anlatır ki bu da olası hasar ve yaralanmaları büyütür. Olası yangın ve patlama ve hatta kaza görünen her şey planlanmış olabilir de.
8 Mart ise evlilik kararı alanları duyacağımız, iş hayatında büyük şirket ortaklıklarından haberdar olacağımız bir gün olarak bekliyor bizleri. Öte yandan önemli ve dikkatli olmanız gereken bir konu ise iletişimde olası yanlış anlaşılmalar, dağılmalar, unutkanlıklar. Araç kullanırken veya odaklanma gerektiren işlerde daha dikkatli olmak iyi olabilir. Yanı sıra özellikle etkilemek ve büyülemek istediğiniz kişiler var ise tam da bugün onları etki altına alabilirsiniz.
Hafta sonuna doğru ise gerilmeye başlıyoruz ki özellikle Cumartesi ve Pazar ama yaklaşan günlerde de hiçbir konuda risk alınmamalı, kimsenin alanına zorla veya izinsiz girilmemeli, yaralanmalara, kesiklere, hasarlara, büyü kazalara karşı çok temkinli olmalı. Eğer yeterli doneye sahip değilseniz sakın meydan okumayın, şimdi özgürlük narası zamanı değil. Trafikte yavaş araç kullanmalı, kalabalıklara, toplulukların olduğu yerlere gidilmemeli, riskli-tekinsiz tiplerden uzak durmalı. Paranızı ve birikimlerinizi gereksiz yatırımlarla riske atmayın. Dijital bankacılık vb kullanımlarınız var ise şifreleriniz konusunda temkinli olun, siber saldırılarda artış görülebilir, karşınıza çıkan her linke tıklamayın. Makineler, bıçaklar, kesici aletler ile çalışmak zorundaysanız bu hafta çok ama çok temkinli olun.
Merkür ise Pazar günü artık Koç seyrine başlıyor, hızlanıyoruz, heyecanlanıyoruz, özgür ve bağımsız düşünüyor ve inisiyatif alıyoruz. Hırsızlar da daha saldırgan hale gelebilir, gasp olayları artabilir. Dikkat. !
Bu hafta Ay’ın boşluk zamanları hep geceye denk geliyor, bu da tüm günleri bizim için kullanışlı hale getiriyor. İşlerimizin askıda ve kararsız kalmayacağından emin olabiliriz.
Ay boşluk zamanları ise;
4 Mart 18.41-5 Mart 00.14
6 Mart 22.36-7 Mart 03.38
8 Mart 21.56-9 Mart 04.03

Günlere göre zamanı optimal verimli kullanmak için planlamaya gelecek olursak;

Pazartesi:

– Seyahat planlarınızı yapabilir, vize pasaport başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.
– Odaklanma ve konsantrasyon gerektiren tüm işlerde başarılı olacağınız için dikkat gerektiren işleri bugüne bırakın.
– Reklam-tanıtım işlerinizi halledebilirsiniz.
– Sosyal ağlarınızı hareketlendirmek için değerlendirebilirsiniz.
– Eğitimlerinizi planlayabilir, çalışmalarınızı yapabilirsiniz.
– Yaratıcı fikir ve projelerinizi tanıtabilirsiniz.
– Yürüyüş, spor ve dışarı etkinlikleri için çok uygun.

Salı:
– Manikür-pedikür randevularınızı alabilirsiniz.
– Teknoloji ile ilgili işlerinizi halledebilirsiniz.
– Yaşlılık karşıtı cilt bakımı yaptırmak veya ürün almak için uygundur, değerlendirebilirsiniz.
– İş başvuruları, işe alım görüşmelerinizi yapabilirsiniz.
– Diyete başlayabilirsiniz.
– Bebeğinizi sütten kesmek gibi alışkanlıklarını bıraktırmak için bugünü değerlendirin mutlaka.
– Zararlı alışkanlıklara veda etmek için şahane bir gün.
– Diş bakımları için randevu alabilirsiniz.

Çarşamba:
– Manikür-pedikür randevularınızı alabilirsiniz.
– Yaşlılık karşıtı cilt bakımı vb randevularınızı alabilirsiniz.
– Teknolojik alışverişlerinizi yapabilirsiniz.
– Diyete başlayabilirsiniz.
– Zararlı alışkanlıkları bırakmak için yine güzel bir gün.
– Ben-siğil aldırmak, sivilce bakımı yaptırmak-kurtulmak için bugünü değerlendirebilirsiniz.
– Diş bakımları için randevu alabilirsiniz.

Perşembe:
– Yardım kuruluşlarında işlerinizi halledebilirsiniz.
– Grup toplantılarınızı düzenleyebilirsiniz.
– Desteğe ihtiyacınız var ise bunu dile getirebilir ve ihtiyacınız olan desteği bulabilirsiniz.
– Sosyal ağlarınızda dikkat çekici paylaşımlar yapabilirsiniz.
– Teknoloji ile olan işlerinizi halledebilirsiniz. Alışveriş yapabilirsiniz.
– Diyete başlayabilirsiniz.
– Zararlı alışkanlıkları bırakmak için yine güzel bir gün.
– Ben-siğil aldırmak, sivilce bakımı yaptırmak-kurtulmak için bugünü değerlendirebilirsiniz.
– Cesaret ve özgüven gerektiren konularda başarılı olabilirsiniz.
– Usta olduğunuz tüm konularda inisiyatif alabilirsiniz.

Cuma:
– Etki altına almak istediğiniz kişilerle görüşmeleri ayarlayabilirsiniz.
– Hipnotik-meditatif çalışmalar yapabilirsiniz.
– Nefes egzersizleri için şahane bir gün. Yoga gruplarına katılabilirsiniz.
– Şirket ortaklıkları kurmak, evlilik kararı almak çok mümkün.
– Bıçak ve kesici aletlere çok dikkat edin.
– Yardım kuruluşlarında işlerinizi halledebilirsiniz.
– Grup toplantılarınızı düzenleyebilirsiniz.
– Desteğe ihtiyacınız var ise bunu dile getirebilir ve ihtiyacınız olan desteği bulabilirsiniz.
– Sosyal ağlarınızda dikkat çekici paylaşımlar yapabilirsiniz.
– Teknoloji ile olan işlerinizi halledebilirsiniz. Alışveriş yapabilirsiniz.
– Diyete başlayabilirsiniz.

Cumartesi:
– Yardımlaşmak, şefkat göstermek için ideal bir gün; değerlendirebilirsiniz.
– Yaratıcı hayal gücümüzün aktif olacağı bugün gelecekle ilgili sınırsız planlar yapabiliriz.
– Müzik dinlemek, dans etmek, müzik kursuna gitmek, sanat yapmak için ideal.
– Affedilmeniz gerekiyorsa bugün özür dileyebilirsiniz.
– Fakat hiçbir konuda kesinlikle risk almayın bugün. Açıklama kısmında yazdıklarıma çok dikkat edin.

Pazar:
– Öğlen gerçekleşen Yeniay ile yeni başlangıçlar için planlar yapabiliriz , fakat hatırlamalı ki “Ay’ın yenisinde yeni işe başlanmaz” . Sadece planlama yapalım.
– Açıklama kısmında yazdığı uyarıları yeniden okuyunuz risklerle alakalı.
– Trafik kazaları, siber saldırılar, gasplar, patlamalar, kasıtlı çıkabilecek kargaşalar derken bugün hepimiz için “Evde Kal” günü olsa iyi olur.
– Yaratıcı hayal gücümüzün aktif olacağı bugün gelecekle ilgili sınırsız planlar yapabiliriz.
– Müzik dinlemek, dans etmek, müzik kursuna gitmek, sanat yapmak için ideal.
– Nem maskeleri yapabilir, cildimiz-güzelliğimizle ilgilenebiliriz.
– Bağımsız hareket etmek, özgürlük ihtiyacı bugün aşırılaşabilir.

Burçlarımıza göre bu hafta bizleri nelerin beklediğine gelecek olursak eğer:
Koç ve Yükselen Koç:
Finansal konularda lehinize olabilecek görüşmeler yapabileceğiniz bir haftaya “Merhaba” diyorsunuz. Özellikle gizlilik içerisinde yaptığınız-yapacağınız konulardan iradenizle kazançlı çıkmak, beklenmedik bir yardım almak da mümkün görünüyor. Yeni bir iş teklifi alabilir, yeni ekiplerle çalışmaya başlayabilirsiniz de. Yeni arkadaşlıklar da hayatınıza renk katabilir bu hafta. Daha önce cesaret edemediğiniz konulara cesaret edebilir, topluluklara ustalığınızı sergileyebilirsiniz. Arkadaş gruplarınız sizin inisiyatif gücünüzden destek bulacaktır. Erkek iseniz çocuğunuzla ilgili sevindirici haberler de yüzünüzü güldürecektir. Bir iş ortaklığına karar verebilirsiniz bu hafta. Yanı sıra bir iş arkadaşınızın evlilik kararını duymak da olasıdır. Arkanızdan olası yalan ve dedikoduları duyabilirsiniz ve dahi gizli düşmanların sizinle ilgili akıl karışıklığı yaratmak isteyebileceklerini de hesaba katınız. Öte yandan rüyalarınız etkin olabilir, meditatif çalışmalar, nefes egzersizleri, yoga gibi iyileştirici etkinliklere katılabilirsiniz. Ola ki sağlık sorunlarınız var ise iyileşme süreçleriniz de olumlu seyredecektir. Hafta sonuna doğru, özellikle hafta sonu kalabalıklardan uzak durun, sosyal ağlarınızın güvenliğini artırın, öfke kontrolüne dikkat edin. Harcamalarınıza dikkat etmenizi ise şiddetle tavsiye ediyorum.

Boğa ve Yükselen Boğa:
Özgünlüğünüz ve yaratıcılığınızla topluluklarda dikkatleri üzerinizde toplayacağınız bir hafta bekliyor sizleri. Arkadaş gruplarının gözdesi olabilirsiniz. Öte yandan gelecekle ilgili hayallerinizi gözden geçirebilir, bağımsız kararlar almak isteyebilirsiniz. Kariyeriniz ve statünüzle ilgili inisiyatif alabilir, kendinize yeni ekipler, arkadaşlar edinebilirsiniz. Önemli bir anlaşma yapmak veya otorite figürlerden beklediğiniz bir haberi almak da mümkün olabilir. Cesaretli, girişimci, usta olacağınız bir süreç bekliyor sizleri. Önünüze çıkan engelleri kararlılıkla aşabilirsiniz. Var ise ilişkiniz evlilik kararı alabilir, ciddiyete “Merhaba” diyebilirsiniz. Eğer evlilik çağında çocuklarınız var ise onların kararları da sizi mutlu edebilir. Hafta sonuna doğru arkadaş grupları içerisinde sözünüz çok etkileyici, sesiniz büyü niteliği taşıyabilir. İletişim adeta bir müzik notası gibi akabilir de. Sizler de iyileştirici, şifalandırıcı grup toplantılarına katılabilirsiniz. İlişkilerinizde partnerinizin ilgisi, güzel sözleri sizi mutlu edebilir. Ama gereksiz ve aşırı ilginin altına bakmak da iyi olabilir, herhangi bir konuda sizi yönlendirme çalışması da olabilir. Temkin! Hafta sonuna doğru ama özellikle hafta sonu, aile büyükleri ile ilgili olumsuzluklara karşı dikkatli olmalısınız. Anneniz ile gerilebilir, veya otorite figürlerle ipleri koparabilirsiniz. Kazalara, yanıklara , krizlere lütfen dikkat.

İkizler ve Yükselen İkizler
Kariyer ve amaçlarınızla ilgili olarak etkili ve bağımsız iletişim kuracağınız, kendinizi ekiplere, topluluklara dikkat çekici biçimde gösterebileceğiniz, dinamik-bağımsız bir hafta başı bekliyor sizleri. Otoritelerle önemli görüşmeler yapabilir, amaçlarınıza ulaşmak için hür iradenizi ortaya koyabilirsiniz. İyi bir iş teklifi almak da mümkün. İşinizi tanıtmak, kalabalık kitlelere ulaşmak için planlarınızı devreye koyabilirsiniz. Medya, tanıtım ve sosyal ağlarınızda aktiflik çok mümkün görünmekte. Yurt dışı evrak işlerinizi halledebilirsiniz. Eğitim görüşmeleri yapabilir, dahil olmakla çok mutlu olacağınız grupların içerisinde bulabilirsiniz kendinizi. Alternatif tıp yöntemleri deniyorsanız verimli sonuçlar alacağınız birkaç gün bekliyor sizleri. Aile üyelerinden birinin evlilik haberi sizi mutlu edebilir bu hafta. Ayrıca aile büyükleri ile etkileyici konuşmalar yapabilir, büyülü sözcüklerinizle de patrondan zam almayı başarabilirsiniz. Hafta sonuna doğru ama özellikle hafta sonu kazalara, yaralanmalara, katılmayı düşündüğünüz seremoniler var ise oradaki olası kavga, patlama vb sorunlara karşı lütfen temkinli olun. Trafik kazalarına dikkat!

Yengeç ve Yükselen Yengeç
Yabancılarla olan iletişimin hızlı, heyecanlı ve aktif olacağı, yaratıcı çözümlerle karşılaşacağınız bir haftaya “Merhaba” diyorsunuz. Seyahatlerinizi planlayabilir, vize-pasaport süreçlerinizi takip edebilirsiniz. Reklam-tanıtım-medya işleriniz var ise hafta başı işler sizin çarpıcı biçimde kolay olabilir. İş değişikliği gerektirebilecek bir teklif almak da söz konusu olabilir. Eğitim süreçlerinizde de hareket beklenebilir. Kriz ve sizleri korkutan konular var ise iradenizle rahatlayabilir, yardım alabilir ve zihninizi rahatlatabilirsiniz. Krediler-ödemeler-vergiler ve miras konuları yorucu ise bu aralar, bu konuda da yardım ve destek almanız kuvvetle muhtemel olabilir. Ola ki bir operasyon süreciniz var ise işinin ehli otorite figürlere teslim olacağınızı da öngörebiliriz. Daha önce cesaret edemediğiniz konulara cesaret edebilir, beğenmediğiniz fiziksel özelliklerinizden kurtulmak için doktor görüşmeleri yapabilirsiniz. Yanı sıra hayati önem taşıyan alışkanlıkları bırakmak için de güzel birkaç gün bekliyor sizleri. Var ise kardeşlerinizin veya kuzenleriniz-yakınlarınızın evlilik kararları sizi mutlu edebilir, kutlamaya dahil olabilirsiniz. Hafta sonuna doğru ama özellikle hafta sonu riskli operasyonlardan, sağlığınızı tehdit edebilecek davranışlardan uzak durun. Asla risk almayın. Lüzumsuz kredi çekmek, borçlanmak, ortaklı gelirlerle alakalı düşünmeden alınacak kararlar ciddi sorunlara sebep olabilir.

Aslan ve Yükselen Aslan
Haftaya ortaklı gelirler, krediler, borçlar, vergiler ve miras konuları ile ilgili olarak şaşırtıcı sürprizlerle başlıyorsunuz. Hür iradenizle alacağınız her aksiyon olumlu sonuçlar getirebilir. Ayrıca ilişkilerinizle alakalı yeni kararlar, evlilik veya tam tersi boşanma kararı alabilir, her durumda daha evvel cesaret edemediğiniz bir şeye cesaret edebileceğinizi öngörebiliriz. Partnerinizle sorunları iletişimle çözebileceğiniz birkaç gün de bekliyor sizleri ayrıca. Çekmeniz gereken bir kredi, ikna etmeniz gereken bir finansal süreç, halletmeniz gereken vergi sorunları var ise tüm bunlara büyüleyici biçimde çözüm bulabilir, oldukça etkin olabilirsiniz bu hafta. Bir iş ortaklığı, kazançlı ve bereketli bir imza süreci sizi bekliyor olabilir, değerlendirmenizi öneriyorum. Hafta sonuna doğru ama özellikle hafta sonu ilişkilerinizde temkinli olmalısınız. Büyük krizler çıkabilir, tartışmalar tahmininiz ötesinde büyüyebilir ve ilişkileriniz son bulabilir. Aile büyükleri de bir diğer dikkatli olmanız gereken konu gibi görünmekte bu hafta. Ekstra ilgi göstermeniz gerekebilir, iletişim diline de dikkat etmelisiniz.

Başak ve Yükselen Başak
İkili görüşmelerde yaratıcı, etkin ve etkileyici olacağınız bir haftaya “Merhaba” diyorsunuz. Partnerinizle var ise sorunlara yaratıcı çözümler getirebilir, onun sürprizleri sizleri şaşırtabilir ve mutluluk verebilir. Sağlığınızla ilgili atacağınız adımlardan da verimli ve etkin sonuçlar alabilirsiniz bu hafta. Ola ki bir operasyon geçirmeniz gerekiyorsa hafta sonun a bırakmanızı tavsiye etmem. İş ortamında çıkan krizlere usta çözümler getirebilir, inisiyatif almak konusunda başarınızla göz doldurabilirsiniz. İşinizin artışı ile kredi, borç vb ödemelerde de daha rahat hareket etmeniz mümkün görünüyor. İş kurmak veya işyerinizle ilgili kredi çekmek isterseniz de bu hafta uygun görünmekte. Var ise evcil hayvanlarınız da sizin odak noktanızda olacaktır. Perşembe ve Cuma günü önemli görüşmeler yapabilir, eşinizin-partnerinizin sizi etki altına alacağı keyifli sohbetler edebilirsiniz. Size iyi gelecek tüm ikili görüşmeler, etkinlikler için ideal bir gün. Evlilik kararı alabilir, veya evli iseniz olası sorunlara çözüm bulabilirsiniz. Hafta sonuna doğru ama özellikle hafta sonu kazalara, sakarlıklara, iş ortamında kavgalara-sürtüşmelere-meydan okumalara karşı lütfen dikkatli olunuz. Sağlığınızı tehlikeye atacak davranışlar yapmayın, ekstrem sporlar vb işlere asla girişmeyin.

Terazi ve Yükselen Terazi
Sorumluluklarınızla ilgili olası krizlere etkin çözümler geliştireceğiniz bir haftaya başlıyorsunuz. İş ortamı veya günlük rutininiz içerisinde çıkmış olan krizlere detaylı ve etkileyici çözümler getirebilirsiniz. Var ise çocuğunuzla iletişimde inisiyatif alarak onunla alakalı doğru kararları siz verebilirsiniz. Aşk ve mutluluk konusu ise yine sizin hür iradenizle atacağınız adımları bekliyor gibi görünmekte. Biraz daha cesur ve pervasız olabilirsiniz diğer zamanlara göre. Öte yandan partnerinizle keyifli vakit geçirebilir, tatil planlayabilir veya tatile çıkabilirsiniz de. Libidonuz yüksek olabilir bu hafta. İş ortamında oldukça etkileyici iletişim kurabilir, insanları etki altına alabilirsiniz. Yanı sıra sağlığınız için yoga, nefes egzersizi, meditasyon yapmak gibi süreçler de sizin için iyi olacaktır. İş arkadaşlarınızı epey etkileyeceksiniz bu hafta. Hafta sonuna doğru ama özellikle hafta sonu çocuklarınızla alakalı çıkabilecek ani krizlere, sorunlara karşı temkinli ve dikkatli olmalısınız. Yanı sıra ortaklı gelirler ve spekülatif yatırımlarla alakalı olarak da sakın risk almayınız. Hayati riskler taşıyabilecek her türlü ortamdan uzak durunuz. Buna riskli hobileriniz veya ilişkileriniz de dahil.

Akrep ve Yükselen Akrep
Aşk ve flört konusunda beklenmedik sürpriz etkiler, karşılaşmalar sizi hayli mutlu edebilir. Etkileyici ve yaratıcı halinizle karşı tarafta kalıcı izler bırakabilirsiniz. Yanı sıra hediye alabilir, ödüllendirilebilirsiniz de bu hafta başında. Var ise çocuğunuzla ilgili size mutluluk verici sürprizlerden de bahsedebiliriz. Çocuklarla iletişimden keyif alacağınız bir hafta bekliyor sizleri. Evinizde yapmak isteyeceğiniz değişiklikler olabilir veya evinizi değiştirmek, yaşadığınız şehri değiştirmek gibi süreçler de sizleri bekliyor olabilir. İş ortamında ve günlük rutin içerisinde yaratıcılığınızı, gücünüzü gösterebilmek için elinize çeşitli fırsatlar geçebilir. Flörtöz olabilir, güzel bir karşılaşma ve iletişim ile adeta büyülenebilirsiniz de bu hafta. Hafta sonuna doğru ama özellikle hafta sonu aile büyükleri ile ilgili çıkabilecek krizlere karşı temkinli olmalı, ikili ilişkilerinizde asla risk almamalısınız. Eviniz ve yaşam alanınızla alakalı risklere karşı da dikkatli olmanızı, ev kazaları vb etkilere dikkat etmenizi öneriyorum.

Yay ve Yükselen Yay
Emlak alım satım-kiralama, taşınma vb işlerinizi yaratıcı biçimde çözümleyebilir, ola ki emeklilik işleriniz var ise evrak kısmını halledebilirsiniz. İş yerinizle ilgili de önemli ve etkin kararlar vermeniz olası görünmekte. Yakın çevreniz, kardeşleriniz, kuzenleriniz ile yeni deneyimler edinebilir, eğer bir sanatçı iseniz zihniniz oldukça yaratıcı olabilir. Hobilerinizi çevrenizdeki insanlarla beraber yapabilir, çok da keyif alabilirsiniz. Bir arkadaşlık ani biçimde aşka dönüşebilir, veya tatlı bir aşk itirafı sizi çok şaşırtabilir. Bir iş arkadaşınızın evlilik haberine mutlu olabilirsiniz bu hafta. Veya bir ortaklık imzası gelecekle ilgili güzel bir yatırım haline dönüşebilir. Aileniz, eviniz veya geçmişinizle ilgili konularda çözüm odaklı ve etkileyici olabilirsiniz. Evde meditasyon, yoga vb rahatlatıcı etkinliler ruhunuzu şifalandıracaktır. Gebe kalma planınız var ise bu haftayı değerlendirebilirsiniz. Hafta sonuna doğru ama özellikle hafta sonu trafik kazalarına, büyük tartışmalara, iş kazalarına karşı çok ama çok temkinli olmalısınız. Kesinlikle tüm yaşam alanlarınızda sakın risk almayın.

Oğlak ve Yükselen Oğlak
Haftaya iletişimde etkin ve şaşırtıcı etkilerle “Merhaba” diyorsunuz. Zihniniz işlek, çözüm odaklı ve bağımsız çalışacaktır. Yanı sıra iletişim yeteneğinizle flört konusunda da dikkat çekiyorsunuz. Ve flörtöz mesajlar da hafta başı sizi keyiflendirebilir gibi görünmekte. Zihinsel açıdan çok yaratıcı olacaksınız, eğer kitap vb yazılar yazıyorsanız hafta başı sizin için ideal. Ayrıca aileniz ve evinizle alakalı doğru yatırımlar yapabilir, etkin kararlar verebilirsiniz. Var ise taşınmazlarınızın satışı vb konularda da finansal kazanç sağlamanız hayli mümkün görünmekte. Yeteneklerinizi özgür biçimde sergileyebileceğiniz günler bekliyor sizleri. Evlilik ise başka önemli bir konu gibi görünüyor, ciddiye dönüşen bir flörtten bahsedebiliriz. Yakın çevreniz üzerinde etkileyici olacağınız, insanları sözlerinizle büyüleyeceğiniz bir hafta olabilir. Ticari faaliyetleriniz de aynı oranda artabilir bu hafta. Tasarladığınız bir anlaşmayı imzalayabilirsiniz. Hafta sonuna doğru ama özellikle hafta sonu spekülatif yatırımlar, gelirleriniz vb tüm para konularında çok dikkatli olmalı ve asla risk almamalısınız. Kazalara karşı da lütfen temkin.

Kova ve Yükselen Kova

Eviniz, yuvanız ve aileniz ile ilgili yeteneklerinizi kullanarak sorunlara şahane çözümler üretebilir, finansal konularda sizi mutlu edecek sürprizlerle karşılaşabilirsiniz. Yakın çevrenizdeki ekipleri, grupları etki altına alabilir, harekete geçirebilir ve iletişim trafiğine yetişmekte biraz zorlanabilirsiniz. İletişim konusunda ustalığınızı herkesin göreceği birkaç gün olacak önünüzde, bu sebeple önemli görüşmelerinizi bu hafta yapabilirsiniz. Eşinizin ortaklı gelirlerinizle alakalı bir soruna bereketli bir çözümle geleceğini de hesaba katmalısınız. Finansal konularda tasarladığınız planladığınız şeyleri gerçekleştirebilir, gelir kaynaklarınızın artışından mutluluk duyabilirsiniz. Hafta sonuna doğru ama özellikle hafta sonu aileniz ile çıkabilecek krizlere karşı dikkatli olmalı, büyütmemelisiniz. Ev kazalarına, eviniz veya yaşam alanınız ile ilgili krizlere karşı dikkatle hareket etmenizi öneriyorum.

Balık ve Yükselen Balık
İletişimde söz sahibi olacağınız, etkin-ışıltılı ve dikkat ekici bir hafta başı bekliyor sizleri. Çarpıcı fikirlerinizle insanları büyüleyebilir, etki altına alabilirsiniz. Yakın çevrenizden alacağınız sürpriz haberler sizi mutlu edebilir. Yurt dışı veya yabancılar veya mahkemeler kaynaklı etkilerle gelirlerinizde artış bekleyebilirsiniz. Eğer tanıtım, medya, kitap yazmak vb işleriniz var ise bunlardan da gelir elde etmenizi bekleyebiliriz. Önemli kariyer sözleşmeleri yapabilirsiniz. Bu hafta insanları sözcüklerinle büyülemekle kalmayacak, güzelliğiniz ve ışıltınızla da iz bırakacaksınız. Partnerinizle ilişkinizde iletişim sorunları var ise çözebilir, birbirinizi daha iyi anlayabilirsiniz bu hafta. Hafta sonuna doğru ama özellikle hafta sonu trafikte hızlı araç kullanmamaya, kalabalık ortamlarda bulunmamaya gayret ediniz. Toplumsal olayların etkilerini hissetmek bir yana iletişim krizleri, aracınızla ilgili beklenmedik sorunlar da olabilir. Dikkatli ve temkinli olmalısınız.

Sevgilerimle
Selin