Herkese Merhaba,
Ay’ın Yay burcunda seyri ile neşeli ve keyifli bir güne uyanıyoruz hep beraber. Gün genelinde eğitimler, seyahatler ve kültürel etkinlikler önem kazanacaktır. Bilgi birikimimizi geliştirmek, kelime dağarcığımızı büyütmek, yabancı dil öğrenmek, yurt dışı seyahat planı yapmak, eğitimlerimizi gözden geçirmek için ideal bir gün değerlendirebiliriz.
Yanı sıra abartmaya da meyilli olacağımız bugün , herhangi bir söz vermeden evvel düşünmek veya bize verilen bir sözün geçerliliğini test etmek de iyi olabilir.
Ucuz uçak bileti bulmak, kaliteli ve verimli bir eğitime ulaşmak mümkündür.
Kalçalar ve basenler hassaslaşabilir, ters hareket yapmanızı önermem. Karaciğer dostu gıdalarla beslenmek de ayrıca şahane olacaktır.
Bugün ayrıca iletişim hızlı akabilir, zihnimiz oldukça işlek ve sözcüklerimiz şaşırtıcı olacaktır. Normalde söylemeyeceğimiz şeyleri pat diye söyleyebilir, bağımsızca fikirlerimizi beyan edebiliriz. Özgün fikirlerimizle harikalar yaratmak mümkün görünüyor. Öte yandan zeki ve kurnaz hırsızlara karşı da temkinli olmak da fayda var, işleriniz beklenmedik yerden gayet planlı biçimde kopyalanabilir. Ayrıca bugün yaratıcı ve farklı fotoğraflar çekmek, yazılar yazmak için de süper.
Sabahın erken saatlerinde keyifli ve kendimizi güzel hissederek uyanıyoruz. Belki bir “Günaydın Aşkım” mesajı ile mutlu olabilir, veya sevdiğiniz bir şeyi yaparak keyiflenebilirsiniz.
18.40 ve civar zaman aralığı ise akıl karışıklıklarına, kandırılmaya çok müsait . Dikkatli olmanızı öneriyorum. Sonrasında 00.14’e kadar Ay boşlukta kalacak.
Yeni ekiplerle cesur girişimlerin olabileceği, zararlı alışkanlıkların kolaylıkla bırakılabileceği birkaç gün bekliyor bizleri.
Tecrübesiz liderler veya yöneticiler gereksiz davranışlarla canınızı sıkabilir, çok da aldırmayın.
Sevgilerimle
Selin