Herkese Merhaba,
Ay’ın Oğlak burcunda seyri ile başlıyoruz 5 Mart Salı gününe. Ay Oğlak’ta iken sorumluluklarımız, işimiz, kariyerimiz ve toplumda statümüz önem kazanır ve hayatı biraz daha ciddiye alırız. Yanı sıra Oğlak burcunun panikle alakalı olmasından bugün normal zamanlara göre biraz daha panik duygusu ile hareket edebiliriz. “Ya yanlış yaparsam?” duygusu biraz rahatsızlık verebilir ama hatırlamalı ki başarımızı biraz da olası yanlışları saptamaya borçluyuzdur. Yine de abartmamakta fayda var elbette.
Başarılı iş görüşmeleri yapabilir, işlerimizi organize edebilir, zamanı doğru planlayabiliriz bugün. Grup ve toplulukları organize etmek de bugün mümkün.
Yanı sıra Ay Oğlak’ta yabancılık efekti taşır, bu Ay’ın ifade ettiği ev, yuva yerleşim yeri gibi konular için pek doğru bir zaman olmayabileceğini ifade eder. Yani bugün ev bakmak, ev tutmak veya taşınmak için pek uygun değil.
Yaşlılık karşıtı cilt bakım uygulamaları öncelikli, tüm cilt bakım uygulamaları , saç bakımı, epilasyon, diş bakımı için uygun bir gün.
Fakat Ay, aşkın deklinasyonda, her durumda kontrollü olmakta fayda var. Riskli işlemlere işlere kalkışmayın.
Mars’ın düğümlere uyumlu açısı ile cesur kararlar verebiliriz, bugün ve birkaç gün boyunca. Normalde cesaret edemediğimiz yeniliklere cesaret edebilir, hayatımızdan çıkarmak istediğimiz zararlı alışkanlıkları çıkarabiliriz. Yani bugün cesur yeni hayata “Merhaba” demek için güzel bir gün. Bu açı elbette toplumsal etkileri de getirecektir, özellikle bir arada hareket eden , inisiyatif alabilen cesur gruplarla ilgili haberleri hayatımıza taşıyacaktır. Öte yandan cerrahide teknolojik yeni yöntemlerin haberlerini okumak da keyifli olabilir. Dilerim ki savaşın adının geçtiği semboller çalışmasın bu açı altında.
18.37 ve civar zaman aralığında kalıcılık ve sağlamlık açısından verimli olabilecek birkaç saatten bahsedebiliriz. Önemli görüşmelerinizi, kalıcı olmasını istediğini işlerinizi bu zaman aralığında yapabilirsiniz. Grup toplantıları içinde ideal görünmekte.
21.30 ve civar zaman aralığında ise eğitimler ve seyahat planlamaları için uygun. Büyütmek , genişletmek istediğiniz bir alan, bir eşya veya bir ilişki veya paranız var ise bu zaman aralığında ilgilenebilirsiniz.
Gün boyunca evli çiftler iletişimde yanlış anlaşılmalar yaşayabilir, dikkatli olunuz. Veya bir evlilik kararı tartışmaya yol açabilir.
Sevgiler
Selin