Herkese Merhaba,
Ay’ın Oğlak seyri ile devam ediyoruz bugüne de. İşimiz başımızdan aşkın, halledilecek sorumluluklar, organize edilecek gruplar ve işler bekliyor olacaktır bizleri. Ev, yuva, aile konuları için pek uygun olmasa da yine de evimizde de kalıcı düzenlemeler yapabiliriz.
Cilt, tırnak, saç, diş bakımlarına vakit ayırabilir, yaşlılık karşıtı uygulamalar için randevu alabiliriz. Yine kolajen vb takviye-tedavi işleri için Oğlak zamanını tavsiye ederim.
Sabaha karşı biraz tatsız ve “Bir şeyler eksik” duygusu ile uyanabiliriz, hatta uyanıp kafamızı dolaba da çarpabiliriz, aman dikkat.
10.28 ve civar zaman aralığı bağımsız hareket etmek için destekleyici, değerlendirebilirsiniz. Bir yere ilk kez gitmek, ilk kez bir tat deneyimlemek gibi tüm ilkler için de uygundur.
15.54 ve civar zaman aralığı ise iletişim, görüşmeler, ticaret, kısa yolculuklar, okuma-yazma, araştırma etkinlikleri için değerlendirilebilir. Bir mesaj göndermeniz falan gerekiyorsa bu zaman aralığını değerlendirebilirsiniz. Ellerinizle ilgili bakımlar için bu zaman aralığı oldukça destekleyici. Çocuklarınızla görüşmeler yapmak veya kararlar almak için de ideal.
22.35 ve civar ise tasarımlar, sanat, yaratıcılık için destekler nitelikte. Hipnotik zamanlar da diyebiliriz, etki altına almak istediğiniz birileri var ise değerlendiriniz.
Venüs ile Jüpiter bugün kontraparalel, aşırı harcamalara, abartılı davranışlara dikkat etmekte fayda var.
Öte yandan Mars&Uranüs karesi yaklaşıyor ki bununla ilgili uyarılarımı haftalık yazımda bulabilirsiniz. Kaydedip sevdiklerinize de gönderin 4-10 Mart Astro-Plan yazımı. Yazmış olduğum olasılıkları da tecrübe etmeye başladığımızı göreceksiniz.
Ayrıca bugün;
– Manikür-pedikür randevularınızı alabilirsiniz.
– Yaşlılık karşıtı cilt bakımı vb randevularınızı alabilirsiniz.
– Teknolojik alışverişlerinizi yapabilirsiniz. Abartmayın ama!
– Diyete başlayabilirsiniz.
– Zararlı alışkanlıkları bırakmak için yine güzel bir gün.
– Ben-siğil aldırmak, sivilce bakımı yaptırmak-kurtulmak için bugünü değerlendirebilirsiniz.
– Diş bakımları için randevu alabilirsiniz.

Sevgilerimle
Selin