Herkese Merhaba,
Ay’ın Kova seyri ile devam ettiğimiz 8 Mart Cuma gününe Astrolojik açıdan bir göz atacak olursak eğer;
Tek başımıza yapmakta zorlandığımız işleri bir arada halledebilir, üstesinden gelebiliriz. Arkadaşlarla sosyalleşebilir, yardım almak-vermek ile ilgili temalarla ilgilenebiliriz.
Bugün ayrıca Merkür’ün Neptün ile kavuşumu, iletişimde sihir etkisini hayatlarımıza taşıyor. Etki altına almak istediğini insanlar var ise görüşmelerinizi ayarlayabilirsiniz. Çünkü Neptün dokunduğu gök cismine sihirbazlık etkisi yükler ki bu dikkat de edilmesi gereken bir şeydir çünkü dolandırıcıların, yalancıların da işlerini kolaylaştırabilir. dikkatli olmanız gereken bir konu ise iletişimde olası yanlış anlaşılmalar, dağılmalar, unutkanlıklar. Araç kullanırken veya odaklanma gerektiren işlerde daha dikkatli olmak iyi olabilir.
Bugün ayrıca evlilik kararı alanları duyacağımız, iş hayatında büyük şirket ortaklıklarından haberdar olacağımız bir gün olarak bekliyor bizleri.
Yanı sıra Mars’ın Uranüs ile yaklaşan uyumsuz açısı ile; hiçbir konuda risk alınmamalı, kimsenin alanına zorla veya izinsiz girilmemeli, yaralanmalara, kesiklere, hasarlara, büyü kazalara karşı çok temkinli olmalı. Eğer yeterli doneye sahip değilseniz sakın meydan okumayın, şimdi özgürlük narası zamanı değil. Trafikte yavaş araç kullanmalı, kalabalıklara, toplulukların olduğu yerlere gidilmemeli, riskli-tekinsiz tiplerden uzak durmalı. Paranızı ve birikimlerinizi gereksiz yatırımlarla riske atmayın. Dijital bankacılık vb kullanımlarınız var ise şifreleriniz konusunda temkinli olun, siber saldırılarda artış görülebilir, karşınıza çıkan her linke tıklamayın. Makineler, bıçaklar, kesici aletler ile çalışmak zorundaysanız bu hafta çok ama çok temkinli olun. Yangınlar, ateşli silahlarla ilgili aniden oluşabilecek patlamalara karşı dikkatli olunmalı.

Özetle bugün;
– Etki altına almak istediğiniz kişilerle görüşmeleri ayarlayabilirsiniz.
– Hipnotik-meditatif çalışmalar yapabilirsiniz.
– Nefes egzersizleri için şahane bir gün. Yoga gruplarına katılabilirsiniz.
– Şirket ortaklıkları kurmak, evlilik kararı almak çok mümkün.
– Bıçak ve kesici aletlere çok dikkat edin.
– Yardım kuruluşlarında işlerinizi halledebilirsiniz.
– Grup toplantılarınızı düzenleyebilirsiniz.
– Desteğe ihtiyacınız var ise bunu dile getirebilir ve ihtiyacınız olan desteği bulabilirsiniz.
– Sosyal ağlarınızda dikkat çekici paylaşımlar yapabilirsiniz.
– Teknoloji ile olan işlerinizi halledebilirsiniz. Alışveriş yapabilirsiniz.
– Diyete başlayabilirsiniz.
Sevgiler,
Selin