Herkese Merhaba,
Ay’ın Balık seyri ile “Merhaba” diyoruz yeni güne. Şefkat, anlayış, güzellik, empati ve gerekirse gizlilik gerektiren konularda başarı sağlanabilir. Yanı sıra sağlık, şifa ve iyileşme için de Balık zamanları değerlendirilebilir.
– Yardımlaşmak, şefkat göstermek için ideal bir gün; değerlendirebilirsiniz.
– Yaratıcı hayal gücümüzün aktif olacağı bugün gelecekle ilgili sınırsız planlar yapabiliriz.
– Müzik dinlemek, dans etmek, müzik kursuna gitmek, sanat yapmak için ideal.
– Affedilmeniz gerekiyorsa bugün özür dileyebilirsiniz.
Hafta sonu gergin geçebilir, hafta başından beri uyardığım gibi Mars-Uranüs uyumsuz açısı ile beklenmedik aksilikler, tartışmalar, kopuşlar, dışlanmalar yaşanabilir. Yanı sıra kazalar, patlamalar, saldırılar, yangınlar için de dikkatli olunması gerekiyor. Kesici delici aletlerle çalışıyorsanız bir yerinizi kesmeyin, ütüyü prizde unutmayın, kalabalık ortamlarda bulunmayın, gereksiz bir meydan okuma çabasına girmeyin, trafikte hızlı araç kullanmayın, gereğinden fazla bağımsız ve hadsiz davranmayın, kabalık etmeyin, kimsenin alanına izinsiz girmeyin, dijital bankacılık şifrelerinize dikkat edin, siber saldırılara, hırsızlara, gaspçılara meydan vermeyin. Yaşadığınız yerlerde vahşi hayvanlar var ise temkinli olun.
Sabah saatleri ve öğle de dahil olmak üzere Venüs ile hizalanan Ay, güzellik-estetik-bakım ve alışveriş işleri için destekleyici görünüyor.
21.22 ve civar zaman aralığı ise kalıcılık ve sağlamlık gerektiren işleriniz, bakımlarınız, eserleriniz için gayet destekleyici. İlişkilerinizde de kalıcı çözümler bulabilir, işinizi gücünüzü planlayabilir, zaman yönetimini doğru yapabilirsiniz.

Sevgilerimle
Selin