11-17 Mart Haftası Burçları Neler Bekliyor?
20. derece Balık burcunda gerçekleşen Yeniay’ın etkisinde bir hafta bekliyor bizleri. Yeniaylar yeni başlangıçlar için zemin hazırlar, fakat elbette bu her birimiz için farklı yaşam alanlarında olur. Herkes kendi payına düşeni yaşar aslında.
Bu Yeniay’ın en önemli konusu yaratıcı tasarımlar, ilişkilerde önemli kararlar, affetmek, iyileşmek ve ilahi adalet olarak sıralanabilir. Tabi ki bu konuları farklı alanlarda tecrübe edeceğiz. Bu bağlamda öncelikli olarak yükselen burçlarınızı okumanızı tavsiye ederim.
Koç ve Yükselen Koç
Süregelen sağlık sorunlarınız veya sizi yoran, elinizde olmayan nedenlerle yıpratan ne varsa hepsinde yeni çözümler, iyileşme ve rahatlama hissedebilirsiniz. Kariyeriniz ile ilgili otorite figürlerle yeni sözleşmeler yapabilir, maaş artışı-gelir artışı için düğmeye basılabilir. Ayrıca yeteneklerinizin toplum tarafından görülebileceği de bir Yeniay süreci yaşıyorsunuz. Yurt dışı yerleşim ile ilgili süreçlerinizi başlatmak veya planlamak da mümkün. Tamamladığınız bir eğitim var ise bu da gelirlerinize katkıda bulunabilir. Güzellik-estetik ile ilgili hastane süreçleriniz olmasını da bekleyebiliriz bu süreçte. 13-14 Mart finansal hareketlilik ve artış bekleyebilirsiniz.

Boğa ve Yükselen Boğa
Sosyal gruplar, arkadaşlarınız, gelecek ile ilgili hayalleriniz ve kariyer gelirlerinizle ilgili yeni ve iyileştirici ve uzlaşmaya açık bir sürece “Merhaba” diyorsunuz. Yeni bir ekibe dahil olabilirsiniz, bir grupla topluma mal olacak bir projeye başlayabilirsiniz. Bu da özellikle birincil motivasyonlarınızı tetikleyecektir, ve görünürlüğünüz artabilir, ve adınızdan sıkça bahsettirebilirsiniz. Küs olduğunuz arkadaşlarınız var ise barışabilirsiniz bu süreçte. Ve eğer iş değişikliği düşünüyorsanız yeni bir başlangıç için şartlar uygun olacaktır.

İkizler ve Yükselen İkizler
Kariyeriniz ve statünüz ile ilgili size iyi gelecek, iyileştirici etkilerin olduğu bir sürece “Merhaba” diyorsunuz. Otoritelerle yeni başlangıçlar yapabilir, var ise sorunlarınız (buna aile büyükleri de dahil) çözüm bulabilirsiniz. Kariyeriniz ile ilgili yeni kararlar alabilirsiniz. Var ise mahkeme vb konularınız sonuçlanabilir, ve durum lehinize olabilir. Başarılı olmak için elinize fırsatlar geçebileceği bir dönem olabilir, hatta sanki sihirli bir el değmiş gibi de hissedebilirsiniz, özellikle finansal konulardaki rahatlamanızı gördükten sonra.

Yengeç ve Yükselen Yengeç
Yeni bir eğitim sürecine başlayabilir, veya yurt dışı-yabancılar- seyahatler ile ilgili süreçlerinizi başlatabilir veya planlayabilirsiniz. Alternatif tıp yöntemleri ile iyileşme gibi fırsatlar karşınıza çıkabilir de bu süreçte. Eğer işlerinizi tanıtmak, reklamını yapmak gibi planlarınız var ise tam da doğru zaman diyebiliriz sizler için. Evlenmek, ortaklık imzaları atmak gibi süreçler de sizinle olabilir. Ola ki işinizden ayrılmak-istifa etmek gibi planlarınız var ise bu da devreye girebilir bu süreç içerisinde, her durumda rahatlayacağınızı düşünebiliriz.
Aslan ve Yükselen Aslan
Krediler, borçlar, ortaklı gelirler ve miras konularında yeni bir süreç, iyileştirici bir etkiden bahsedebiliriz sizler için. Güzellik-estetik öncelikli fakat herhangi bir konuda operasyon planlarınızı da devreye alabilirsiniz. Korkularınızı şifalandıracağınız bir Yeniay olacaktır bu. Öte yandan libidonuzun da yüksek olacağı bir hafta olabilir sizler için. Giderlerinizi düzenleyebilir, yeni bir kredi çekebilir veya yapılandırmak için fırsat elde edebilirsiniz. Fakat bir süre gelir-gider dengeniz konusunda dikkatli olmalısınız.

Başak ve Yükselen Başak
Yeni bir ilişki, ortaklık veya evlilik kararını duyabiliriz siz Başaklardan. Yanı sıra evliliğinizde veya eşinizde var olan sorunlar, krizler , hastalıklar var ise buna çözüm bulabilir ve iyileşme sürecine “Merhaba” diyebilirsiniz. Yapıcı ve somut iletişimle her türlü sorunu çözebileceğinizi düşünüyorum. Eşiniz veya iş ortağınızla yeni kararlar alabilir, var ise yurt dışı veya eğitim planlamalarınız, bunları devreye sokabilirsiniz. Yanı sıra dava açmak gibi planlarınızı da tetikleyebilir bu Yeniay.

Terazi ve Yükselen Terazi
İş ortamınız ve sorumluluklarınız ve dahi günlük rutininizle ilgili yepyeni başlangıçlardan bahsedebiliriz. Yeni bir işe başlayabilir, yeni bir sorumluluk alabilir veya iş sözleşmesi yapabilirsiniz. Ayrıca yeni bir evcil dost için de süper zaman, ne mutlu size. Var ise sağlık sorunlarınız, iyileşmek için adımlar atmak, farkındalık kazanmak için uygun zaman gibi görünmekte. İkili ilişkilerde de iletişim trafiği hayli hızlı olacak gibi sizler için. Yeni teklifler, bol bol mesajlaşmalar bekliyor olabilir. İş ortamında kriz yaratan konulara ve kişilere de çözüm zamanı diyebiliriz. Küslükler son bulabilir.

Akrep ve Yükselen Akrep
Yeni bir aşk, flört veya hobiye ne dersiniz? Bu Yeniay ile beraber sizleri çok mutlu edebilecek, heyecanlandırabilecek konulara “Merhaba” diyorsunuz. Bir flört ciddi bir ilişkiye evrilebilir, veya aşık olabilirsiniz. Yanı sıra eski bir aşkın yeniden canlanması size kendinizi iyi hissettirebilir de. Var ise çocuklarınızla ilgili sorunlara çözüm bulmak, yeni iyileştirici yollar denemek için de gökyüzü sizinle. İş ortamınız ise iletişimin hareketlendiği, yeni tekliflerin ve başlangıçların belirdiği bir alan olarak sizleri bekliyor. Siz yine de işlerinizi çalabilecek kopyacılara veya sinirinizi bozacak dedikoduculara karşı temkinli olun lütfen. Sağlığınıza özen gösteriniz.

Yay ve Yükselen Yay
Ev, yuva ve yerleşim alanınızla ilgili yeni kararlar, yenilikler söz konusu olabilir. Aile sorunlarına çözüm bulmak, var ise küslük barışmak mümkün olabilir. Emeklilik veya herhangi bir şeyi sonlandırmak için ise gökyüzü sizi destekliyor olacaktır. Aile üyeleri ile iletişimde yol alabilir, beraber yeni ve önemli kararlar alabilirsiniz. Yalnız yaşam alanınızda sularla ilgili olası sorunlara dikkat etmelisiniz. Babanız rahatsız ise iyileşebileceğini de ekleyebiliriz. Aşk ve flört alanında ise sizleri yeni iletişimler, etkileşimler ve başlangıçlar bekliyor olabilir. Bu ay eski sevgili dönenlerde siz de olabilirsiniz.

Oğlak ve Yükselen Oğlak
Yakın çevrenizde yapmak istediğiniz yenilikler, iyileştirici dokunuşlar için süper zaman değerlendiriniz. Var ise ticari işleriniz yeni başlangıçlar, yeni ürün kalemleri sizin için kazançtan bahsedebiliriz. Öte yandan araç almak, yenilemek gibi kararlarınız için de bu hafta uygun görünmekte. Kardeşleriniz ve/veya yakın arkadaşlarınızla sürtüşmeler var ise barış sağlamak mümkün görünüyor. Yeni anlaşmalar, sözleşmeler için destekleniyorsunuz. Sadece aile içinde iletişim biraz agresif olabilir ara ara, düşünmeden konuşmamak iyi olabilir . Eviniz-yaşam alanınız ile ilgili yeni ve hızlı başlangıçlar söz konusu olabilir. Ve bir arkadaşlık aşka dönüşebilir.

Kova ve Yükselen Kova
Para kaynaklarınız, gelirleriniz, ve yeteneklerinizle ilgili yeni başlangıçlar, iyileştirici etkiler bekliyor sizleri. Gelir kaynaklarınızı artıracak yeni fikirler ve iletişim mümkün görünmekle beraber, mülk-alım satım kiralama işleriniz de de işler lehinize olabilir. İletişim trafiğinizin artacağı, yakın çevrenizin hareketleneceği, telefonunuzun pek de susmayacağı (Selin bunu beğenmedi : ( ) bir süreç var önünüzde. İş sözleşmeleri, yani anlaşmalar ve haberler de mümkün görünmekte. Hatta ola ki hata yaparsanız düzeltme fırsatı da olacaktır sizler için, Merkür retro yapacak Nisan ayında. Para trafiğiniz artacaktır.

Balık ve Yükselen Balık

Değişimin ve başlangıcın ana kaynağı kendi bedeniniz ve motivasyonlarınız sevgili Balıklar. Yeni başlangıçlar size göz kırpıyor, ve iyileştirmek istediğiniz tüm yaşam alanlarınız için elinize fırsatlar geçebilir. Bu öncelikle zihninizde bir aydınlanma veya somut bir bilgi ile olacaktır. Yani bir şey duyarsınız, veya öğrenirsiniz ve değişimin ve başlamanın zamanı dersiniz. Sizin için durum biraz böyle. Yanı sıra önümüzdeki sürecin güzeli sizsiniz, estetik-bakım-güzellik için tam da zamanı, değerlendirmenizi tavsiye ederim. Finansal konular ile ilgili olarak görüşmeler ve hareketlilik bekleyebilirsiniz fakat bu süreçte hırsızlıklara karşı temkinli olmalısınız.