Herkese Merhaba,
Ay’ın Koç seyri ile başlıyoruz Salı gününe. Yeni başlangıçlar için oldukça cesaret verici bir yerleşim olsa da önemli işlerinizi 14.08’e kadar bitirmenizi öneriyorum. Sonrasında Ay boşlukta olacak, ertesi güne kadar. İşleriniz kararsız kalabilir.
Sabah spor, yürüyüş için destekleyici.
Önemli girişimleri yapabilir, yeni başlangıçlara imza atabilirsiniz.
07.41 ve civar zaman aralığı eksiklik duygusu hakim olabilir, belki biraz kendimizi hasta hissedebiliriz. Ama etki geçici. Yine de hasar almaya karşı temkinli olmak gerekiyor.
14.07 ve öncesinden 2 saat boyunca önemli görüşmeler, inisiyatif almak, bağımsızca hareket etmek için şahane. Cesaret bizimle olacak.
Bugün Venüs artık Balık burcunda. Ani ve büyük olaylar demek olan bu yerleşim ile, Venüs’ün ifade ettiği konular olan; finans, ortaklıklar-evlilikler, savaş, strateji, siyaset ve adalet, markalar, bankalar, güzellik salonları ve ülkenin en sevdiği konularda ani ve büyük gelişmeler bekleyebiliriz. Jüpiter ile karşılıklı ağırlamada olması ise özellikle toplumu ilgilendiren davalarda ilahi adaleti ifade ediyor. Ve yine sularla ilgili konulara dikkat çekiyor. Gizli işler, gizli hazırlıklardan bahsedebileceğimiz gibi bulutlar, yağmurlar, seller, depremler ve tsunamileri konuşabiliriz. 5 Nisan’a kadar Balık’ta seyredecek savaş ve aşkın tanrıçası.
Bu transit ile aşk ve mutluluk konusunda şanslı olanlar Akrepler ve Yükselen Akrepler, finansal konularda şanslı olanlar Kova’lar ve Yükselen Kova’lar, tüm ikili ilişkilerde şanslılar ise Başaklar ve Yükselen Başaklar gibi görünüyor. Burcunuza göre etkileri haftalık burçlarda detaylıca okuyabilirsiniz önceki postlarda.

Sevgilerimle
Selin