Herkese Merhaba,
Güne Ay’ın Boğa burcunda seyri ile “Merhaba” diyoruz. Ay Boğa’da yüceldiği için ani ve büyük olayları ifade edebilir. Yanı sıra finans, konfor alanımız, kokular, tatlar, güvende olmak önem kazanacak ve verimlilik ön planda olacaktır.
Bugün ortaklıklar ve evlilikler için riskli bir gün olabilir, çatışmak, orta yolu bulmakta zorlanmak söz konusu olabileceği için ılımlı davranmak iyi bir fikir gibi görünüyor.
Merkür’ün Neptün ile kontrası ise iletişimde yanılgıları, kandırılmaları ve dolandırılmaları getirebilir. Dikkat!
Mars ise Jüpiter ile kontra ki bu büyük kazalar, kontrolden çıkan hasar verici olaylar demek olabilir. Temkinli ve dikkatli olmanızı tavsiye ediyorum.
Güneş de Merkür ile kontra, bu uyumsuz açı da yine iletişim konusunda açıklık ve netliğin dozunu iyi ayarlamak gerektiğini, zorba bir dil kullanmanın kimseye faydası olmadığını ifade ediyor. Veya müdahalesiz kalmak mı yoksa harekete geçmek mi gerekiyor, doğru saptamak gerekli.
Sabah erken saatlerde kasıtlı geliştirilmiş bir tartışmanın ortasında kendinizi manipüle ediliyor durumda bulabilirsiniz. Hiç aldırmayın, fırsat da tanımayın. Etki zaten geçici.
22.29 ve civar zaman aralığı ise sağlam olmasını istediğiniz her işiniz için uygun olabilir. Zaman yönetimi, organizasyon, teknolojik aletlerle çalışmak, yazı yazmak gibi bir çok konuda başarılı olabileceğimiz bir zaman aralığı bekliyor bizleri.
Arada zorlayıcı etkileri barındırsa da zorun başarı getireceğini hesaba katarak bugünü değerlendirebilirsiniz. Uyardığım konulara gerekli dikkatle tüm işlerinizi dilediğiniz biçimde halletmek sizin elinizde.

Sevgilerimle
Selin