Herkese Merhaba,
Sabahın erken saatleri itibarı ile Ay İkizler seyrine başlıyor, ve bu bağlamda;
– Arkadaşlarla sohbet etmek, bilgi alışverişi yapmak için hemen planlamanızı yapın.
– Yürüyüş rutinine veya herhangi bir spor rutinine de başlayabilirsiniz.
– Yazı yazmak, kitap okumak, araştırmalar yapmak için uygundur.
– Ticareti destekleyen bir gün.
– İkili görüşmeler için randevularınızı oluşturabilirsiniz.
– Eğitimlere kayıt olabilirsiniz
– Ellerinizin bakımı için uygundur.
– Hırsızlıklara, işinizin çalınmasına ve kopyacı dangalaklara dikkat etmelisiniz.
– Evlilik kararı almak için de uygundur.
08.59 ve civar zaman aralığını etkilemek istediğiniz kişiler, etkin olmak istediğiniz görüşmeler var ise değerlendirebilirsiniz. Karizmanızı güç olarak kullanabilirsiniz.
13.59 ve civar zaman ise ilişkiler konusunda biraz gerilimli, orta yolu bulmak çok kolay olmayabilir. Yanı sıra alışveriş ve güzellik ile ilgili işlemlerde istediğiniz sonuçları alamayabilirsiniz.
Evlilik ve ortaklıklarla ilgili Juno bugün Kuzey Düğüm ile hizalanıyor, bu da yeni alınan evlilik kararlarını, belki toplu bir evlilik törenini ve dahi şirket ortaklıklarına dair haberleri hayatımıza getirebilir.
Satürn ise Kiron ile kontra antisya, çetelerin, grupların birbirlerine hasar veren çatışmalarını ifade edebileceği gibi saldırıları- da ifade edebilir. Yanı sıra yasaların-kuralların da hasar alabileceği veya hasar verici biçimde çalışabileceği anlamına gelebilir. Adalet zarar görebilir ki şaşırtıcı değil artık… Kişiler için nadir ve kıymetli olan bir şeyleri veya birilerini kaybetmek, hasar görmesi mümkün olabilir ki diliyorum yaşanmasın böyle tatsızlıklar. Bugünlerde narkoz almak veya benzeri etkili ilaçlar kullanmak hasar verici olabilir. Temkinli olmakta fayda var. Bilim ve teknolojinin de hasar verici biçimde kullanılması, savaş aracı haline getirilmesi söz konusu olabilir. Ve bir meteorun verdiği hasardan söz edilebilir. Önümüzdeki 10-15 gün boyunca dikkatli olmakta fayda var.

Sevgiler
Selin