Herkese Merhaba,
Ay’ın İkizler seyri ile başladığımız bugün;
– Yürüyüşe çıkmak, veya spor olarak yürüyüş rutinine başlamak için uygundur.
– Arkadaşlarla bir araya gelmek, sohbet etmek, bilgi alışverişi yapmak için ideal.
– Okumak, araştırmak ve öğrenmek için de bugünü değerlendirebiliriz.
– Kısa yolculuklar yapmak, aracınızla gezmek, bisiklet sürmek gibi etkinlikler yapabilirsiniz.
– Alım-satım-ticaret için de bugünü kullanabiliriz.
10.24 ve civar zaman aralığında yenilikleri hayatımıza almak, yeni insanlarla tanışmak , eskinin tecrübesinden faydalanmak ve doğru kararlar verebilmek için uygun bir zaman aralığı var, değerlendirebiliriz.
14.33 ve civarında ise eksikliğini duyduğumuz konuları gidermek için destekleyici nitelikte. Yara tedavileri, şifa çalışmaları için değerlendirilebilir.
Ayrıca, dün de bahsettiğim gibi yinelemek isterim ki;
Satürn ise Kiron ile kontra antisya, çetelerin, grupların birbirlerine hasar veren çatışmalarını ifade edebileceği gibi saldırıları- da ifade edebilir. Yanı sıra yasaların-kuralların da hasar alabileceği veya hasar verici biçimde çalışabileceği anlamına gelebilir. Adalet zarar görebilir ki şaşırtıcı değil artık… Kişiler için nadir ve kıymetli olan bir şeyleri veya birilerini kaybetmek, hasar görmesi mümkün olabilir ki diliyorum yaşanmasın böyle tatsızlıklar. Bugünlerde narkoz almak veya benzeri etkili ilaçlar kullanmak hasar verici olabilir. Temkinli olmakta fayda var. Bilim ve teknolojinin de hasar verici biçimde kullanılması, savaş aracı haline getirilmesi söz konusu olabilir. Ve bir meteorun verdiği hasardan söz edilebilir. Önümüzdeki 10-15 gün boyunca dikkatli olmakta fayda var.
Sevgilerimle