Herkese Merhaba,
Ay’ın Yengeç burcunda seyrettiği bir Pazartesi bekliyor bizleri. Bu bağlamda ev, yuva ve aile gündemleri söz konusu olabileceği gibi birikimlerimiz, geçmişimiz, geçmiş olanlar da yakın markajımızda olabilir.
Leziz yemekler pişirmek, ev işleri ile ilgilenmek, emlak alım-satım-kiralama işlerine bakmak, seyahat planları yapmak, hatta aniden bir seyahate karar vermek de söz konusu olabilir.
Gizlilik gerektiren konular için de uygundur. Turşu vb fermente edilmesi gereken gıdalar için de Yengeç zamanı değerlidir.
Midemiz hassasiyet kazanabilir ve ödem normalden fazla olabilir. Ona göre beslenmek iyi bir fikir olacaktır.
Evliliğinizde iletişim sorunları var ise bugün mantıklı bir çözüm bulabilirsiniz, iletişime geçmenizi tavsiye ederim.
11.28 ve civar zaman aralığında önemli iş görüşmelerinizi yapabilir, resmi işlerinizi halledebilirsiniz. Kalıcılık ve sağlamlık gerektiren tüm konular için de uygundur. Teknoloji alışverişi için değerlendirilebileceği gibi zaman yönetimi de doğru yapılabileceğinden planlama yapabilirsiniz.
16.24 ve civar zaman aralığı ise eğitimler, seyahatler gibi işleri planlayabilir, yolculuk yapabiliriz. Maddi kaynaklarımızı da büyütmek ve geliştirmek için fırsatlar söz konusu olabilir.
17.28 ve civar ise iletişimde sorunlar olabilir, dikkat!
18.42 ve civar zaman aralığı ise herhangi bir konuda adım atmak, karar vermek, yeni insanlarla tanışmak için uygun değil.
23.24 ve civar ise eksiklik duygusu rahatsız edici olabileceği gibi hasar ve yaralanmalara karşı da temkinli olmalıyız.
Sevgiler,
Selin