Herkese Merhaba,
Ay’ın Yengeç seyri ile başlıyoruz Salı gününe. Evimiz, yuvamız ve ailemiz ön planda olabileceği gibi Ay’ın dalgalı doğasının da ruh halimize yansımasından biraz hassaslaşabilir, alınganlaşabiliriz. Olayları büyütmemekte, söylenenleri yanlış anlamamakta fayda var.
Bu bağlamda;
Ev tutmak, bakmak, satın almak için uygun.
Ailevi toplantıları yapabilirsiniz.
Tatlı-pasta vb gıdaları leziz bir biçimde hazırlayabilirsiniz.
Fermente gıda hazırlayabilirsiniz.
Eski eşyalarınızı düzenleyebilir, unuttuğunuz şeyleri hatırlayabilirsiniz.
Saklamak, depolamak gerektiren işlerinizi halledebilirsiniz.
17.29 ve civar zaman aralığı tasarılarınızı hayata geçirmek, yaratıcılık ve doğru tahminler yapabilmek için destekleyici. Affetmek, anlayışlı olmak için de uygundur.
21.52 ve yaklaşan 2 saat boyunca ise kendinizi ifade etmek, aşk&mutluluk, sanat ve çocuklarla ilgilenmek için ideal saatler. Her şeyin netlik ve açıklık kazanabileceği saatler olabilir.
21-53-22.32 arasında ise Ay boşlukta olacak işlerimiz askıda ve havada kalabilir. Sonrasında ise Aslan zamanı başlıyor ki bu da eğlence, başarı ve açıklık demek.
Bugün Merkür Kuzey Düğümle kavuşumda; bu da yeni iletişim gruplarına dahil olmayı, yeni ve girişimci fikirleri, birlikte hareket etmeyi ve beyin fırtınası yapmayı mümkün kılabilir. Detaylı çalışmalar içeren grup toplantıları için idealdir.
Venüs’ün Juno karşıtı ise evlilik ve ortaklıklarda sevgi-aşk-cinsellik sorunlarını getirebilir. Dikkat!

Sevgilerimle
Selin