Herkese Merhaba,
Ay’ın Aslan burcu seyri ile “Merhaba” diyoruz yeni güne. Bu bağlamda;
1. Kuaför randevularınızı alabilirsiniz.
2. Saç ekimi için şahane dönem.
3. Lazer-epilasyon için de değerlendirilebilir.
4. Çocuklarınız ile ailecek eğlenmek için uygun.
5. Sunumlarınızı yapabilirsiniz.
6. Spora başlayabilirsiniz.
7. Beğendiğiniz kişiyle flört edebilir, onu etkileyebilirsiniz.
8. Sorunları açık açık konuşabilirsiniz.
Bugün Güneş ise 1 ay kalmak üzere Koç burcunda seyrine başlıyor. Güneş Koç burcunda yücelir ve 1 ay boyunca yücelteceğimiz konular;
Enerji ve dinamizm, harekete geçmek, inisiyatif almak, çocuksu neşe ve keyif, ilkler ve başlatma enerjisi olacaktır. Üzerimizdeki ölü toprağı yerini “hemen olsun, şimdi olsun” hallerine bırakırken, beklettiğimiz işlerimize start verebiliriz bu dönemde. Açıklık ve dürüstlük, beklenmedik olayların açığa çıkışı da Koç Güneş’inin ani ve büyük biçimde karşımıza çıkaracağı temalar olabilir. İlkbahar ekinoksu olan bugün, sadece 3 ayın değil, aslında tüm yılın konularını belirler. Bu sebeple bu başka bir gönderinin konusu olarak sizleri bekliyor olacak.

Bugün, Merkür ile Satürn’ün kontrası teknoloji konusunda ciddi bir uyarı olabilir. Teknolojik alet almanızı pek tavsiye etmem. İletişimde sorunları, sınırlamayı da getirebilir. Ne dediğimize dikkat etmek de iyi bir fikir olacaktır, çünkü Merkür Kiron ile de kavuşuyor ki bu da hasar, yaralanma, trafik kazaları demek olabilir. Solunum yollarınıza dikkat etmeli, baş ağrılarınızın da artabileceğini hesaba katmalısınız.
Öte yandan büyük yapıların, veya teknolojik araçların hasar görmesi, kazalar mümkün. Dikkat etmekte fayda var. Koç’taki bu kavuşum, yangınları, patlamaları da ifade edebilir.
Merkür, Venüs ile de kontra ki bu da barış, uyum ve huzur gibi güzelliklerin günü olmadığını, ticari faaliyetlerin bekleneni karşılamayabileceğini, bizlerin bireysel hayatlarımızda harekete geçmekle müdahalesiz kalmak arasında gidip gelebileceğimizi ifade ediyor. Bu sebeple mantık en doğru çıkar yol.

Sevgilerimle
Selin