Herkese Merhaba,
Ay’ın Aslan seyri ile başlıyoruz bu güzel Perşembe gününe. Ay Aslan’dayken;
Kuaför randevuları, saç bakımı, saç ekimi için şahane.
Lazer-epilasyon randevularınızı alabilirsiniz.
Spora başlayabilirsiniz.
Ürünlerinizi tanıtmak, sunumlarınızı yapmak için uygun olabilir.
Çocuklarınızla vakit geçirmek için de uygundur.
Girişimleriniz, yenilikler, cesaret için süper zaman.
Sabahın erken saatlerinde kararlı ve dinamik etkilerle güne merhaba diyoruz. Önemli seçimler, kararlar için sabah saatlerini değerlendirebilirsiniz.
11.07 ve civar zaman aralığı eksikliğini duyduğunuz ne varsa telafi etmek için ideal. Ayrıca iyileşmek, şifa bulmak için de destekleyici nitelikte. Spora başlama saati olarak da bu zaman aralığını seçebilirsiniz.
12.56 ve civar zaman aralığı ise ticaret, anlaşmalar, görüşmeler, girişimleri hayata geçirebilir, iletişim için, kısa yolculuklar için, bir şeyi detayları ile anlamak için kullanabilirsiniz.
15.06 ve civar ise tatsız sürprizleri getirebilir, önemli işleri bu zaman aralığında yapmayın.
Gün boyunca Güneş’in Pluto ile iradi açısının olumlu etkilerini alıyor olacağız. Tehdit olarak gördüğünüz, kaygı uyandıran konulara açıklık getirebilir, güç kazanabilirsiniz. Yanı sıra karizmatik ve etkileyici bir otorite olarak sözümüzü dinletmek de çok mümkün görünüyor. Yine de ola ki bir otorite figür tarafından baskıya maruz kalırsanız biliniz ki bu planlı ve kasti bir davranıştır. Her durumda yaratıcılığın, aşkın, mutluluğun, başarının güç kazanması için harekete geçerseniz olumlu sonuçlar sizinle diyebiliriz
Öte yandan Venüs’ün Satürn ile hizalanması ise güzellik, estetik, yaşlılık karşıtı bakım, ticaret ve paranızı doğru değerlendirmek için fırsatları sunarken kalıcı anlaşmalar, uzlaşmalar ve evlilik kararı için de göz kırpıyor. Kiron kontrası ise tüm bunların alışılmadık bir yolla olabileceğini veya ille de birilerinin de olumsuz etkilenebileceğini ifade ediyor. Eski sevgilisi evlilik kararı alanla, aynı anda teklifi alanın durumu aynı olmayacaktır. Tam da buna benzer etkilerden bahsedebilirim.
Sevgiler
Selin