Herkese Merhaba,
Ay’ın Aslan seyri ile güne “Merhaba” diyoruz. Fakat sabah saatleri gergin, tartışmalı ve kazalara açık olabilir, bu sebeple işleri ağırdan almak, kimsenin alanına girmemek iyi olacaktır. 09.34-10.41 arasında ise Ay boşlukta seyredecek. Bu zaman aralığına önemli işlerinizi denk getirmeyin, askıda kalabilir. Sonuç alamayabilirsiniz.
10.41 itibarı ile Ay, Başak seyrine başlıyor. Kusurların gözümüze daha fazla battığı, eleştirel bakış açısının önem kazandığı zamanlardır. Ayrıca;
Evinizi düzenleyebilir, fazlalıkları atabilirsiniz. İşe yaramayan her şeyden kurtulmak için ideal.
Detay ve analiz gerektiren işlerinizi yapabilirsiniz.
Hesap-kitap-bütçe planlaması için uygun olabilir.
Çiftçilik işleriniz var ise uygundur.
Hayvanlarınızın bakımı-tedavisi için ideal.
İlaç kullanımlarınızı düzenleyebilirsiniz.
Sağlıklı yaşam rutini edinmek için uygundur.
Eleştirinin dozuna dikkat etmek ve kırıcı olmamak gerekiyor.

Bugün Venüs ile Satürn kavuşuyor ki bu da ilişkilerde ciddi kararlar, ortaklıklar, kalıcı birliktelikler, finansal konularda sağlam ve kalıcı kararlar, adaletli olmak ve davranmak anlamına geliyor. Güzellik-estetik ve yaşlılık karşıtı bakımlar için ideal birkaç gün sunuyor bize bu kavuşum. Finansal görüşmelerinizi yapabilir, sanat, para vb konularda bir araya gelip toplantılar düzenleyebilirsiniz.
Kalıcı makyaj, dövme yaptırmak, sanatsal tasarımlar yapmak, teknolojik alışveriş yapmak, banka işlerinizi ve görüşmelerinizi halletmek, değerli taş vb nadir parçalar satın almak için bugünü değerlendirebilirsiniz.
Özellikle, Balık, Yengeç ve Akrep ve Terazi burçları engelsiz biçimde bu etkiyi alıyor olacak. Oğlak ve Boğa’lar irade koyarak veya yardımla bu uyumlu açıyı tecrübe ederken, Başak , İkizler ve Yay burçları için mücadele anlamına geliyor, onlar biraz daha uğraşacaklar ama başarı herkes için mümkün.
Toplumsal açıdan ise önemli bağlantılar, anlaşmalar bilimsel gelişmelerden bahsedebileceğimiz gibi adaletten de bahsedebiliriz. Öte yandan finans dünyasındaki baskılanmadan, engellenmeyi de eklememiz gerekir. Bankalarla ilgili önemli gelişme ve haberler beklenebilir de. Köprüler, bağlantı yolları ve kanallar gündeme gelebilir.

Sevgilerimle
Selin