Herkese Merhaba,
Ay’ın Başak seyri ile sabun kokulu bir güne uyanıyoruz. Genel bir arınma, temizlik, işe yaramayanları atma işi ne de güzel olurdu bugün. Yanı sıra;
Evinizi düzenleyebilir, fazlalıkları atabilirsiniz. İşe yaramayan her şeyden kurtulmak için ideal.
Detay ve analiz gerektiren işlerinizi yapabilirsiniz.
Çiftçilik işleriniz var ise uygundur.
Hayvanlarınızın bakımı-tedavisi için ideal.
İlaç kullanımlarınızı düzenleyebilirsiniz.
Sağlıklı yaşam rutini edinmek için uygundur.
Öğle saatlerinde engellenmek, durdurulmak veya belki biraz yavaşlamak gerekebilir. Yapmak istediklerimizin karşısına engel çıkabilir. Ona göre planlama yapalım.
15.54 ve civar zaman aralığı ilişkilerde anlaşmazlıklar olabileceği gibi alışveriş için de pek uygun değil. Birkaç saat bir şey almamak veya illa bir konuda anlaşmaya çalışmamak iyi bir fikir olabilir.
18.21 ve civarında ise büyüme, gelişme fırsatları bizleri bekliyor. Seyahatler, eğitimler planlanabilir. Neşeli ve aktif saatler.
Bugün Satürn ile Kiron kontra, sabırla müdahalesiz kalmak ile zor da olsa-incitici de olsa harekete geçmek arasında karar vermek veya aslında dengeyi kurmak gerekebilir. Büyük yapılan, makinelerin, teknolojik araçların zarar görmesinden tutun da topluluk veya ekiplerin zarar görmesi veya zarar verici bir biçimde bir araya gelmesi söz konusu olabilir. Biraz dikkatli olmamız gereken zamanlara işaret ediyor. Yanı sıra yasaların-kuralların da hasar alabileceği veya hasar verici biçimde çalışabileceği anlamına gelebilir. Adalet zarar görebilir ki şaşırtıcı değil artık… Kişiler için nadir ve kıymetli olan bir şeyleri veya birilerini kaybetmek, hasar görmesi mümkün olabilir ki diliyorum yaşanmasın böyle tatsızlıklar. Bugünlerde narkoz almak veya benzeri etkili ilaçlar kullanmak hasar verici olabilir. Temkinli olmakta fayda var. Bilim ve teknolojinin de hasar verici biçimde kullanılması, savaş aracı haline getirilmesi söz konusu olabilir.
Güneş de Neptün ile kontra antisya ki aldanmayı, yanlış tahminleri ve yanılmaları getirebilir. Emin olmadan karar vermeyin.
Kuzey Düğüm ise Venüs-Satürn kavuşumu ile kontra antisya, sayıca çok insan grubunun çatışmalarını ifade edebilir.

Sevgiler
Selin