Herkese Merhaba,
Güne Ay’ın Terazi burcu seyri ile başlıyoruz fakat gece 02.09 ile 12.02 arasında boşlukta olacak. Bu sebeple sabah saatlerinde önemli işlerimiz askıda kalabilir, sonuç alamayabiliriz. Var olan işleri toparlamak iyi bir fikir olabilir.
12.02 itibarı ile Ay artık Akrep seyrine başlıyor ki bu da arınma, temizlenme, kurtulma ve bırakma zamanı olarak bekliyor bizleri.
15.37 ve civar zaman aralığında kaygı verici, veya ürkmemize sebep olabilecek etkiler söz konusu olabileceği için dikkatli olmakta, baskıya ve manipülasyona karşı farkındalıkla davranmakta fayda var. Yıkım ile ilgili olan bu zaman aralığında risk almamanızı öneriyorum.
19.18 ve civarında ise enerjik, dinamik ve cesur saatler bekliyor bizleri. Spor yapmak, harekete geçmek, cesaretle kendimizi veya ne istediğimizi ifade etmek için uygun zaman gibi görünmekte.
Venüs’ün Uranüs ile yaklaşan uyumlu açısı bugün de Ay’ın da Akrep’ten eşliği ile libidonun yüksek olabileceği, aşk zannettiğiniz şeyin öyle olmayabileceği, aniden beklenmedik karşılaşmaların hayatınızda bomba etkisi yaratabileceğini bilmek gerekiyor. Yine de ani sürprizler, aşklar ve ilişkilere dair kararlar söz konusu olacaktır.
Ayrıca bugün;
Detoks programınızı başlatabilirsiniz.
Çıkmayan lekeler için ideal.
Tüylerde kurtulma, polip temizleme, siğil tedavileri için uygundur.
Yağ aldırmak için uygun.
Zararlı alışkanlıkları veya alışkanlıkları bırakmak, kesmek için ideal.
Kredi çekmek, kredi kartı çıkarmak için uygun.
Gebe kalmak için uygun olabilir.
Ev tutmak, ev almak, yerleşmek için hiç uygun değil ama karavan vb alımlar için ideal.
Araştırma yapmak, odaklanmak için uygundur.

Sevgilerimle
Selin