Herkese Merhaba,
Ay’ın Akrep seyri ile güne uyanıyoruz. Aklımızda şüpheler, belki kaygı ve güvensizlikler olabileceği gibi aidiyetsizlik duygusu da ayrıca hayatı sorgulatabilir. Yine de Ay Akrep’te iken;
Detoks programınızı başlatabilirsiniz. Diyete başlayabilirsiniz.
Yağ aldırmak için uygun.
Çıkmayan lekeler için ideal. Kurtulmak istediğiniz her şey dahil.
Tüylerde kurtulma, polip temizleme, siğil tedavileri için uygundur.
Zararlı alışkanlıkları veya alışkanlıkları bırakmak, kesmek için ideal.
Kredi çekmek, kredi kartı çıkarmak için uygun.
Gebe kalmak için uygun olabilir.
Ev tutmak, ev almak, yerleşmek için hiç uygun değil ama karavan vb alımlar için ideal.
Yalnız Mars’ın Merkür ile kontra antisyası, tüm yukarıda bahsettiklerimi gerçekleştirmek isterken hırsızlıklara, kandırılmalara, aklınızın çelinmesine dikkat etmemiz gerektiğini ifade ediyor. Yanı aklımız ve sözlerimiz harekete geçmekten yanayken bedenimiz “amaaaan şimdi kim yapacak, koy ver gitsin” diyebilir. Bu noktada ne tarafı seçeceğiniz size kalmış ama ben aklınızı dinlemenizi öneririm. Kaza, iftira ve küfür de demek olan bu açıya dikkat.
Venüs’ün Uranüs iradi açısı bugün kesinleşiyor, bağımsız sanat eserleri yaratmak, özgür aşklara yelken açmak, yüksek libido, ani karşılaşmalar, şaşırtıcı evlilik kararları, yanı sıra şaşırtıcı ittifak, barış ve anlaşma kararları gündeme gelebilir.
Satürn-Güney Düğüm antisyası ise eskilik, eski alışkanlıklar, geçmiş konular diyor. Bazılarımızın geçmiş karşısına dikilebilir, veya zaten geçmişi ve emeğini tercih edebilir. Tıpkı meşhur filmdeki gibi; “Sevgi emekti” diyebilir.
14.10 ve civar zaman aralığı sağlam olmasını istediğiniz işleriniz için çok kıymetli. İş görüşmelerinizi yapmak, zamanınızı planlamak, kalıcılık gerektiren işleri halletmek için uygundur. Bilim ve teknoloji ile ilgili alışveriş için de değerlendirebilirsiniz.
20.58 ve civar ise aşırılıklara ve abartmaya karşı dikkat. Her şey büyümeye elverişli, ve unutmayın her şeyin fazlası zarar.
Sevgilerimle
Selin