Herkese Merhaba,

Ay’ın Oğlak seyri ile güne “Merhaba” diyoruz. Hayata daha ciddi bir pencereden bakarız Oğlak zamanlarında, sorumluluklarımız ve görevlerimiz önem kazanır.

Biraz da panik zamanıdır, bu sebeple işlerimizde hata yapmamak adına ekstra özen gösteririz. Ve çok çabalama, çok başarı da diyebiliriz.

Bugün;

Tırnak, cilt bakımı için randevu alabilirsiniz.

Fizik tedavi için uygun bir gün.

Zararlı alışkanlıkları bırakmak için iradeniz çok güçlü olacak.

Ev taşımak, ev almak vb emlak işleri için hiç uygun değil.

Botoks ve dolgu yaptırmak için de uygundur. Tüm yaşlanma karşıtı bakımları alabilirsiniz.

Teknoloji ile ilgili işlerinizi halledebilirsiniz.

 

Sabahın erken saatleri işlerimizi halletmek için kendi irademizle hareket etmek, işi şansa bırakmamak iyi olur. Zaman yönetimi ve organizasyon için de destekleyici. Sabah uyuyakalacağınızı sanmıyorum.

11.06 ve civarında ise herhangi bir karar vermek için acele etmeyin, ve hayatınıza giren insanların ileride zarar verebileceklerini de hesaba katın bence.

14.43 ve civar ise büyütmek, genişletmek istediğiniz imkanlarınız için destekleyici. Neşeli bir ruh halinde olabilirsiniz. Seyahatler, eğitimler için de uygundur. Bir yere gitmiyorsanız da planlamalarını yapabilirsiniz.

17.07 ve civar ise hasar ve yaralanmaya müsait. Dikkatli olunuz.

20.19 ve civarında ise kendinizi özgürce ifade etmek, bağımsız hareket etmek, kafanıza göre canınınız neyi istiyorsa onu yapmak için uygun. Sürprizler de mümkün elbette.

Öte yandan Kiron-Mars kontra antisyası bizlere kazalar, hasar verici saldırılar, iftiralar ile ilgili uyarı niteliğinde. Dikkat!

 

Sevgilerimle

Selin