Herkese Merhaba,

Sabahın erken saatleri biraz tembellik yapmak isteyebiliriz, hayatı akışına bırakmak, “amaan ne olursa olsun” modunda uyanmak mümkün olabilir. Yanı sıra yaşamın zevklerini de farkında olabileceğimiz bir sabah bekliyor olabileceği gibi beklediğimiz para hesabımıza düşebilir de erken saatlerde.

08.41-12.07 arasında ise Ay boşlukta seyrediyor olacak ki pek verimli saatler olmayacaktır. Bu sebeple var olan işleri toparlamak iyi olabilir.

12.07 itibarı ile Ay Kova seyrine başlayarak sosyalleşme zamanı diyor;

Topluluklarla bir araya gelebilir, organizasyonlara katılabilirsiniz.

STK, siyaset vb işlerinize vakit ayırabilirsiniz.

Yardım almak veya vermek için değerlendirebilirsiniz.

Radyo-TV, sosyal medya yayınları gibi etkinlikler için uygun olabilir.

Toplantılarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Yardımlaşmak için uygun bir gün, bir araya gelip tek başınıza halledemediğiniz işlerinizi bitirebilirsiniz.

15.22’de Pluto ile kavuşan Ay gücü, gücün önemini hatırlatıyor bizlere. Karizmatik saatler diyebiliriz. Fakat risk de alınmamalı , Pluto nihayetinde yıkımla birebir ilgili.

Günün en önemli konusu ise Venüs ile Neptün’ün Balık burcunda kavuşumu. Venüs Balık, ani ve büyük olaylar derken Neptün’ün aşkınlığı da bunu artırıyor.

Fakat öte yandan bazıları hayalindeki, aklındaki aşkı bulabilir, aşık olabilir.

Finansal konularda ise temkinli olunması gereken bir günde olacağız. Kandırılmak, hipnoz edilerek varı yoğu kaptırmayın kimseye. Ve finans piyasalarında ani, büyük, aşkın olaylar gözlemlemek mümkün olabilir.

Venüs sanat, müzik, ritim , dans demektir ve Neptün’ün aşkın doğası ile sanatçılar için paha biçilemez zamanlardır.

Mars-Kiron kontra antisyası var gücüyle etkin, yine uyarmak zorundayım ki agresifleşmeyin, hakaret etmeyin, dışlanma-dışlama sebepli tartışmalara müdahil olmayın, kazalara, hasar verebilecek patlamalara dikkat edin. Dürtüsel ve hayvani içgüdülere teslim olmayın, olanı görürseniz de oradan uzaklaşın. Ortak kelimeleri hasar ve yaralanma, ez cümle LÜTFEN DİKKAT EDİN!

Sevgiler

Selin