Herkese Merhaba,

Ay’ın Boğa seyri ile başlıyoruz bayrama ve bu da boğazımıza dikkat etmemiz gerektiğini anlatıyor öncelikli. İkramların karşısında kantarın topuzunu kaçırmayın 🙂

Ay’ın Boğa seyrindeyken tembellik etmek, yaşamın güzelliklerinin tadını çıkarmak isteriz. Dilerim ki tüm bayramınız sevdiklerinizle mutlulukla, konforla ve güzelliklerle geçsin.

13.48 ve 14.16’da Mars-Satürn kavuşumuna iradi açı ile bağlanan Ay, beklettiğimiz projeleri, planları hayata geçirme fırsatı verecektir. Diğer zamanlar yapacak cesareti bulamadığımız ne varsa öncelikli bu zaman aralığında ama içinde bulunduğumuz bu zaman içerisinde yerine getirebiliriz.

22.19 ve civarı ise Jüpiter ile kavuşan Ay, konforu ve keyfi büyütme şansını getirecektir. Neşeli bir akşam olmasını diliyorum fakat öte yandan ani ve büyük olayların kontrolsüz büyüyebileceği bir etkiyi ifade edeceği için riskli şeyler yapmamak iyi olur.

Gelelim yukarıda bahsettiğim Mars-Satürn kavuşumuna. Bu kavuşum, geleceğe yönelik planlarımızı hayata geçirmek için organize olma ve harekete geçme fırsatı getirebilir. İşimize odaklanabiliriz, sorumluluklarımız o kadar da ağır gelmeyecektir.

Fakat bu dönem kemik kırılmalarına, dizleriniz, dişlerinizle ilgili sorunlara ve cilt problemlerine karşı dikkatli ve temkinli olmalısınız.

Sınırlarınızın farkında olarak başarabileceklerinize odaklanma zamanı diyebiliriz bu kavuşuma. Önümüzdeki 7-10 gün etkisini hissediyor olacağız elbette.

Bu kavuşumun küresel etkilerini bir sonraki postta okuyabileceksiniz. Fakat bayramın birinci günü için olgun ve bilge (Satürn) olanlardan alınacak yaşam dersleri (antisya GAD) ile yaşamı keşfetmenin (Mars) yeni yollarını öğrenebiliriz.

Sevgilerimle

Selin