Herkese Merhaba,

Ay’ın Aslan seyri bugün de devam ediyor. Öğleden sonra 15.02’ye kadar;

Kuaför randevuları, sunumlar, otorite figürlerle görüşmeler için yine değerlendirebilirsiniz. Güzellik için de değerlendirebilirsiniz.

15.01 ve yaklaşan zaman aralığını otorite figürlerle görüşmek, fikirlerinizi açıkça beyan etmek, sorunlara açıklık getirmek için değerlendirebilirsiniz.

15.02-17.10 arasında ise Ay boşlukta olacak. Bu zaman aralığına önemli işlerinizi getirmenizi tavsiye etmem, askıda kalabilir.

17.10 itibarı ile de Ay artık Başak burcunda seyrine başlıyor ve öncelikle Merkür’ün de retro olasından kaynaklı hataları düzeltme, revize etme, üstünden geçme fırsatı çıkarıyor karşımıza.

İletişimde hata yaptıysak, düzeltilmesi gereken yazılarımız varsa , aracımızın bakımı, iletişim araçlarımızın tamiri gibi her şey için uygundur.

Öte yandan yanlış bir operasyonun düzeltilmesi de mümkün.

Atılması gereken her şeyi atmak, kurtulmak ve arınmak için ideal zaman değerlendirebiliriz.

Rutin edinmek, spora başlamak, sağlıklı yaşam için adım atmak için değerlendirebiliriz.

Fakat Venüs ve Mars kontra paralel, bu da ilişkilerde çatışmaları, anlaşmazlıkları getirebilir. İletişim diline dikkat edilmeli, veya aslında bu anlaşmazlıklar sorunun çözümünü getirebilir çünkü iki gök cismi karşılıklı ağırlamada. Yani , kavgalar aşka dönüşebilir mesela.

Merkür ile Venüs ise kavuşuma doğru ilerliyor, ticari faaliyetler için çok destekleyici. Alım satım işlerinize yönelebilirsiniz. Anlaşmalar yapılabilir, ertelenen görüşmeler-uzlaşmalar yapılabilir.

Merkür’ün retro oluşu, Venüs’ün Mars ile karşılıklı ağırlamada olması, eski aşklar-eski ilişkiler-eski dostlar-kaçırılan fırsatların yeniden yakalanması gibi tatlı etkileri getiriyor.

Fakat uyarmalıyım ki; sosyal medya hesaplarınızın, paranızın, internet bankacılığınızın şifrelerinin çalınmasına karşı da dikkat!

Sevgiler

Selin