Herkese Merhaba,

Ay’ın Başak seyri ile devam ediyoruz bugün de ve hayatımızdaki kusurları fark edip hayatımızdan çıkarmak için iyi bir fırsat olabilir. Yanı sıra yolunda gitmeyen ilişkilerde sorunları konuşmak, düzeltmek, gözden geçirmek de mümkün.

Bozulan araç gereçlerin onarımı için de değerlendirebilirsiniz.

Sağlıklı beslenme ve spor rutini de Başak zamanında ideal olabilir.

Evde düzenlemeler yapmak, eşyaları ayırmak-yazlık kışlık düzenlemesi yapmak için de uygundur.

Biraz memnuniyetsiz olabiliriz, bu da normal. Bizlerin de kusurları göze batacaktır, bu sebeple dişinizde maydanozla buluşmaya gitmeyin.

Evcil canlarınızın bakımı-kontrolü için de bugün uygundur.

Aldığımız hizmetten pek memnun kalmayabileceğimiz bir gün olacağı için sadece güvendiğiniz yerlere gitmenizi tavsiye ederim.

00.52’de Ay-Satürn karşıtı var ki bu da biraz baskıyı, hareketsizliği ve sınırlamayı getirebilir. İşleri zamanında bitirmediyseniz uykunuz kaçabilir.

13.13 ve civar zaman ise büyüme gelişme fırsatları için ideal. Eğitim alabilir, seyahat planlarınızı yapabilir, biletlerinizi alabilirsiniz. Merkür retro unutmayın, satın alırken birkaç kez kontrol edin her şeyi. Ankara yerine Uganda’ya uçmayın mesela.

13.27 ve civar ise özgürce hareket edeceğimiz bir zaman aralığı.

14.09 ve civar ise gerginlikler, tartışmalar ve kavgalar mümkün. Büyütmeyin.

Gün boyunca Venüs, Kuzey Düğüm ile paralel olacak, bu da hayatımıza yeni aşk ve para fırsatları gelebilir demek oluyor.

Yanı sıra Mars’ın Uranüs’e iradi açısı ise dün de bahsettiğim üzere “Jüpiter zaten Uranüs ile kavuşumda, aşkın manyaklıklar, tuhaf hava olayları, depremler, isyanlar, başkaldırılar vb etkileri getiren bu kavuşuma dinamizmi de Mars ekliyor. Yani cesareti getiriyor Mars, ve bağımsız hareket etmeyi bir kez daha vurguluyor. Mars, saldırıdır da biliyorsunuz ki, bile isteye iradi kararla yapılabilecek kontrolsüz saldırıları, patlamaları da ifade ediyor bu görünüm. Fakat bu açıyı doğru kullanabilirsek; cesaretle harekete geçerek finansal fırsatlarımızı veya tüm büyüme fırsatlarımızı özgürce hayata geçirebiliriz.”

Ve Güneş-Pluto karesi yaklaşıyor ki; yaşam enerjimiz düşebilir, karamsarlaşabiliriz, canlılığımız yerini kaygı ve şüpheye bırakabilir. Gizli-saklı sapkın olayların ifşası da mümkün ki duyduklarımızdan midemiz bulanabilir de. Çocuklara dikkat etmek gerekiyor ayrıca, gözünüzün önünden pek ayırmayın, birkaç gün boyunca. Kalp hastalıkları nüksedebilir, sağlığınıza dikkat ediniz. Liderler, yöneticiler ve otoriteler için de zorlayıcı zamanlar. Yıkım demek olan Pluto, otoritelerini yıkabilir.

 

Sevgilerimle

Selin