Herkese Merhaba,

Ay’ın Yay seyri ile “Merhaba” diyoruz yeni güne. Ay Yay burcunda iken;

  • Seyahat planlamalarımızı yapabilir, Boğa Jüpiter’i etkisi ile uygun bilet bulabiliriz.
  • Eğitimlere katılabilir, bilgi ve kültür birikimimizi artırabiliriz.
  • Büyütmek, genişletmek istediğiniz her şey için uygundur. Yaşam alanınızı genişletebilir, daha ferah bir ortama ihtiyacınız var ise düzenlemeler yapabilirsiniz.
  • Dini ve felsefi konulara eğilebilirsiniz.
  • Keyifli ve neşeli bir ruh hali ile dışarı çıkmak, hava almak, sosyalleşmek için uygun olabilir.

 

09.49 ve civar zaman aralığında önemli kararlar vermek için uygun olabilir, hayatınıza yenilikleri almak, gruplarla bilgi alışverişi yapmak için hayli destekleyici.

 

10.59 ve civar zaman aralığı ise iletişim için uygun olmakla beraber, yazışmalar-görüşmeler-yolculuklar için hareket zamanı diyor. Hesap kitap işleri için de değerlendirebilirsiniz.

 

11.21 ve civar zaman aralığı ise üzerimizde baskı hissetmek, engellenmek, işlerin yavaşlaması normal olmakla beraber sorumluluk ve yapılacak işler de bizleri bekliyor olabilir.

 

19.09 ve civar ise ustası olduğunuz ne varsa onu yapmak için uygun olmakla beraber, yaraları sarmak, var ise sağlık sorunları şifalanmak, Astroloji ile ilgilenmek için şahane zaman aralığı. Eksiklik duygusu ise olası sorun, bu zaman aralığında.

 

Yaklaşan Mars-Neptün kavuşumu ise, tasarılarımızı-planlarımızı hayata geçirmek için dinamizm ve cesareti getirirken öte yandan sularla ilgili sorunları, deniz kazalarını, gizli kapaklı-ilk bakıldığında anlaşılmayan saldırıları getirebilir. Gasplar, dolandırıcılıklar, korkutarak kandırmaya çalışanlar, hipnotize edilmişçesine eyleme geçen insanlar karşımıza çıkabilir. Bağışıklık sistemi düşebilir. Spor kazalarına dikkat ediniz.

 

Merkür, hala durakta. İşlerin askıda kalması normal. Acele etmeyin.

 

Sevgilerimle

Selin