Herkese Merhaba,  İletişim, ticaret, zihinsel aktiviteler ile ilgili olan Merkür, 28 Nisan itibarı ile durak hareketini de tamamladı. Yani, ticaret, girişimler, haberleşme, teknolojik aletlerdeki aksaklıklar bitiyor diyebiliriz. Hadi gözümüz aydın.

Ay ise Oğlak’ta ,yani bugün çok çaba, güçlü enerji çıkışı ve çalışkanlık günü diyebiliriz. Yanı sıra;

Tırnak, cilt bakımı için randevu alabilirsiniz.

Fizik tedavi için uygun bir gün.

Zararlı alışkanlıkları bırakmak için iradeniz çok güçlü olacak.

Botoks ve dolgu yaptırmak için de uygundur. Tüm yaşlanma karşıtı bakımları alabilirsiniz.

Teknoloji ile ilgili işlerinizi halledebilirsiniz.

Diyete başlayabilirsiniz.

Sabahın erken saatleri, hayat dolu, neşeli ve istekli uyanabilir, özellikle otorite figürlerle işlerimiz-görüşmelerimiz var ise bu zaman aralığını değerlendirebiliriz.

 

16.25 ve civar zaman aralığında yeni bir karar almayın, biraz kendinize zaman tanıyın.

18.28 ve civar zaman aralığında ise kalıcı ve sağlam olmasını istediğiniz işlerinizi yapabilir, haftalık planlamalar gibi zaman yönetimi ile ilgili konuları tamamlayabilirsiniz. Sağlam olmasını istediğiniz ne varsa halledin işte.

18.44 ve civarda ise iletişimle ilgili sorunlar çıkabilir, söylediklerinize, yazdıklarınıza dikkat edin. Hırsızlıklara, kopyalara da dikkat.

 

Mars-Neptün hem kavuşuyor hem de aynı deklinasyonda hizalanıyor. 1 hafta boyunca;

  • Görmeden olacağını bildiğiniz her şey için harekete geçebilirsiniz. Hayallerinizi gerçekleştirme zamanı!
  • Fakat, sularla ilgili sorunları, deniz kazalarını, gizli kapaklı-ilk bakıldığında anlaşılmayan saldırıları getirebilir.
  • Gasplar, dolandırıcılıklar, korkutarak kandırmaya çalışanlar, hipnotize edilmişçesine eyleme geçen insanlar karşımıza çıkabilir.
  • Bağışıklık sistemi düşebilir. Spor kazalarına dikkat ediniz.

 

Venüs, ise artık kendi evinde. Boğa burcunda.23 Mayıs’a kadar ifade ettiği; aşk, zevkler, konfor, para gibi konularda biraz daha rahatlama, sorunları giderme fırsatları bizleri bekliyor olabilir. Fakat, bu bir miktar da zevklere, keyfe düşkünlük ve tembellik getirebilir. Jüpiter’in Boğa seyri yetmezmiş gibi Venüs’ün de gelmesi, iştah ve kilo alma konusunda “Aman dikkat!” dedirtiyor.

 

Sevgilerimle

Selin