Herkese Merhaba,

Ay’ın Oğlak seyri ile başlıyoruz yeni güne, sorumluluklar, yapılacak işler-planlar ve organizasyonlar bekliyor bizleri. Yanı sıra;

Tırnak, cilt bakımı için randevu alabilirsiniz.

Fizik tedavi için uygun bir gün.

Zararlı alışkanlıkları bırakmak için iradeniz çok güçlü olacak.

Botoks ve dolgu yaptırmak için de uygundur. Tüm yaşlanma karşıtı bakımları alabilirsiniz.

Teknoloji ile ilgili işlerinizi halledebilirsiniz.

Diyete başlayabilirsiniz.

 

Sabah erken saatlerde büyüme ve gelişme fırsatları bizimle. Erken kahvaltı edenlerin iştahı biraz açık olacaktır, dikkat. Neşeli ve umut dolu bir ruh hali bekliyor Salı sabahı hepimizi.

16.25 ve civar zaman aralığı ise aklınızdakileri hayata geçirmek, gerçekleştirmek için destekliyor. Sanat, uyum ve ahenk için uygun olmakla beraber vakit bulursanız hamam-spa-nem terapileri için de hayli uygun.

18.18 ve yaklaşan saatler ise harekete geçirici, dinamik ve cesaretli saatler. Spor yapmak-yürüyüşlere çıkmak-cesaretle girişimlerde bulunmak için harika.

Ay ise boşluk fırsatı bulamadan Kova burcuna geçiyor 18.19 itibarı ile ve yardımlaşma-birlikte hareket etme-sosyalleşme zamanı gelmiş oluyor. Tek başınıza zor gelen işler için süper zaman.

21.04 ve civar zaman aralığı ise ilişkilerde çatışmaları getirebilir, biraz konfor alanımızdan çıkmak, tam tembellik yaparken birinin arayıp yardıma koşmak gibi etkilerden söz edebiliriz.

22.00 ve civar ise baskılayıcı ve manipülatif etkilerin yanında karizmatik ve etkileyici de olabileceğimiz aralık. Yürüyün : )

Saat 18.32 itibarı ile Mars, artık ev sahibi olduğu Koç burcuna geçiyor. Bu süreçte cesaretimiz, enerjimiz ve istediğimizi elde etme arzumuz ve gücümüz artar. Daha evvel cesaret edilemeyen bir şeyi başlatmak için güzel bir süreç olacak önümüzde . Libido yüksek, istekler keskin olacaktır. Sınırlar da anlamını yitirebilir. Öte yandan kazalara dikkat etmeli kesici delici aletlerle çalışıyorsanız ve riskli makinelerde dahil çok dikkatli çalışmalısınız. 9 Haziran’a kadar tam gaz ileri! İlk açısı Neptün ile kontra antisya, sulara-deniz kazalarına-denizdeki motorlu araçlara-jet ski vb kullanımlara çoook dikkat!

Venüs kendi evinde, Mars desen öyle. O zaman bekle bizi Mayıs : )

 

Sevgiler

Selin